• Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Preparat do pielęgnacji lakieru samochodowego który pogłębia kolorystykę, nabłyszcza i tworzy ochronną warstwę z wosku Carnauba.

  39,00 249,99  z VAT
  Cena za litr: 65,00 416,65  /l
 • shine glass płyn do mycia szyb

  Shine Glass profesjonalny płyn do mycia szyb i lusterek auta 500ml

  Specjalistyczny preparat gwarantujący doskonałe właściwości czyszczące. Skład preparatu ułatwia usuwanie wszelkich zabrudzeń, które mogą pojawiać się na powierzchni szyb i lusterek.

  19,00  z VAT
  Cena za litr: 38,00  /l
 • hadwao aktywna piana do mycia lakieru samochodowego active cleaner

  Active Cleaner Aktywna piana do mycia karoserii samochodowej 500ml

  Innowacyjna komponenty preparatu pozwają na mycie powierzchni lakieru bez ryzyka jego uszkodzenia. Preparat przeznaczony jest do częstego mycia samochodu.  Aktywne składniki środka głęboko wnikają w czyszczoną powierzchnię, szybko rozpuszczają brud i trudne zabrudzenia bez uszkodzenia lakieru.

  22,00 140,00  z VAT
  Cena za litr: 22,00 140,00  /l
 • alkohol etylowy etanol 5l

  Alkohol etylowy (etanol 96%) całkowicie skażony spirytus rektyfikowany KRYPTONTEK

  Spirytus rektyfikowany (etanol 96%) to pozbawiony obcych aromatów wszechstronny środek do czyszczenia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania kompozycji zapachowych, farb, politur i lakierów żywicznych. Stosowany do produkcji perfum, dezodorantów, wód kolońskich i lakierów do włosów. Znajduje zastosowanie w produkcji środków gospodarczych.

  19,90 89,00  z VAT
  Cena za litr: 39,80  /l
 • alkohol etylowy ze spryskiwaczem 500ml 1

  Alkohol etylowy (etanol 96%) całkowicie skażony spirytus rektyfikowany ze spryskiwaczem KRYPTONTEK

  Spirytus rektyfikowany (etanol 96%) to pozbawiony obcych aromatów wszechstronny środek do czyszczenia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania kompozycji zapachowych, farb, politur i lakierów żywicznych. Stosowany do produkcji perfum, dezodorantów, wód kolońskich i lakierów do włosów. Znajduje zastosowanie w produkcji środków gospodarczych.

  19,90  z VAT
  Cena za litr: 39,80  /l
 • uniwersalny preparat czyszczacy do wszystkich powierzchni all cleaner 500 ml

  All Cleaner środek do czyszczenia tapicerki i skóry 500ml

  Skoncentrowany, silnie działający preparat usuwający uporczywe plamy i zabrudzenia skór i tapicerek. Delikatny dla skóry dłoni i powierzchni czyszczącej, dzieki opracowanym składzie z nanocząsteczkami środek wnika w strukturę i usuwającym zabrudzenia, jest bez względny dla brudu. Niezwykle skuteczny.

  21,00  z VAT
  Cena za litr: 28,00  /l
 • płyn do dezynfekcji zabawek

  Antybakteryjny płyn do dezynfekcji i mycia zabawek, mebli, stolików i akcesoriów dziecięcych Baby Cleaner

  Antybakteryjny płyn do mycia i dezynfekcji zabawek, posiada właściwości bakteriobójcze, stworzony ze składników pochodzenia roślinnego, nie wywołuje reakcji alergicznych, gwarantuje bezpieczeństwo i higienę, bezpieczny, 100% naturalny, ekologiczny, nie wymaga spłukiwania, odświeżający, pomarańczowy zapach.

  30,00 138,99  z VAT
 • apc uniwersalny preparat czyszczacy

  APC uniwersalny skuteczny środek do czyszczenia plastików, tapicerki, kokpitu 500ml

  Uniwersalny preparat do czyszczenia tapicerek ze skóry, ekoskóry i tekstyliów, tłustych plam, śladów po gumie, zabrudzeń organicznych. Jest silnie skoncentrowany, dlatego czyszczenie tapicerki jest szybkie i łatwe oraz nie wymaga szorowania. Związki srebra tworzą dodatkowa barierę ochronną przed bakteriami i grzybami.

  19,00 110,00  z VAT
  Cena za litr: 31,67 183,33  /l
 • aveho neutralizator przykrych zapachow 500ml

  AVEHO wysoce skuteczny neutralizator zapachów, odorów zwierząt, dymu, odświeżacz obuwia

  01

  Aveho™ to precyzyjnie skonstruowana substancja składająca się z mikrocząsteczek. Te mikrocząsteczki wyłapują i wiążą ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieniają je w związki nie powodujące już zapachu. Aveho™ naśladuje procesy zachodzące w środowisku naturalnym. W przyrodzie występują silnie wiązania między atomami metali i aminokwasami. To aminokwasy rozpadając się tworzą różnorodne zapachy. Aveho™ wchodzi w reakcję z powstałymi zapachami wykorzystując ich naturalną tendencję do wiązania się z atomami azotu, tlenu i siarki. Ta reakcja usuwa przykre zapachy z powietrza.

  45,01 175,00  z VAT
 • clean floor daily płyn di myca podłóg

  Clean Floor Daily skoncentrowany płyn do mycia podłóg z cząsteczkami srebra 0,5l

  Płyn do mycia podłóg i posadzek o skoncentrowanym składzie. Środek jest łagodny dla czyszczonych powierzchni, ale jednocześnie jest niezwykle skuteczny. Przeznaczony jest do profesjonalnego oraz indywidualnego zastosowania.  Cząsteczki płynu z nano srebrem głęboko penetrują powierzchnię i pozwalają na usunięcie wszystkich zabrudzeń bez szorowania.

  22,00  z VAT
  Cena za litr: 22,00  /l
 • COLOURLOCK Impregnat do alcantary

  Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem powierzchni z Alcantary. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody i innych płynów. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących. Środek można stosować do ubrań, butów, tapicerek, torebek itd.

  62,00  z VAT
  Cena za litr: 310,00  /l
 • Płyn do dekontaminacji lakieru Tar Glue Remover 500 ml

  Decontaminator do usuwania kleju, smoły, asfaltu z powierzchni lakieru 500ml

  Dekontaminacja to chemiczno-mechaniczne usunięcie osadów, których nie jesteśmy w stanie usunąć żadną z poprzednich metod takimi jak mycie wstępne oraz zasadnicze.  Decontaminator usuwa zalegające osady z klocków hamulcowych, smołę, asfalt, różnego rodzaju żywice, soki z drzew

  55,00  z VAT
  Cena za litr: 110,00  /l
 • srodek do czyszczenia tlustych zabrudzen kuchennych fast cleaning 500 ml

  Fast Cleaning do czyszczenia tłuszczu, kuchni, okapu, piekarnika 500ml

  Profesjonalny preparat czyszcząco-myjący usuwający zabrudzenia olejowo-tłuszczowe. Środek delikatnie rozpuszcza wszelkie osady, przypalenia, tłuszcz bez naruszania powierzchni materiału a następnie pozwala je usunąć bez szorowania. Nie pozostawia smug i zacieków i pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie zarówno świeżych jak i zastanych plam z tłuszczu.

  22,00  z VAT
  Cena za litr: 29,33  /l
 • plyn do mycia szyb laminatow stali i emalii flash glass 500ml

  Flash Glass pianka do mycia szyb, luster, elementów laminowanych, emaliowanych i stali 500ml

  Specjalistyczny środek do mycia szyb, luster, elementów laminowanych, czy emaliowanych. Jej mikroskopijne cząsteczki czyszczą głęboko wnikając w strukturę powierzchni i usuwając wszelkie zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię lśniącą, gładka i czystą i pozbawioną zacieków. Jej stosowanie oszczędza czas i sprawia, że mycie staje się przyjemne i szybkie.

  17,99  z VAT
  Cena za litr: 23,99  /l
 • preparat do czyszczenia lazienek forte laver 500 ml

  Forte Laver uniwersalny środek do czyszczenia łazienek, umywalek, rdzawych nalotów i stali 500ml

  Forte Laver to specjalistyczny preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów. Dzięki aktywnej pianie polimerowej i wykorzystanej w procesie produkcji nanotechnologii, środek jest jednocześnie bezwzględny dla zanieczyszczeń, osadów, kamienia, zacieków, nacieków z kamienia i mydlin, a łagodny dla powierzchni ceramicznych i chromowanych.

  20,00  z VAT
  Cena za litr: 26,67  /l
 • Hydrofobowy impregnat do powierzchni mineralnych, tynków, cegły, gipsu Nano Minerals

  Impregnat do betonu, kamienia i innych powierzchni mineralnych stworzony w oparciu o nanocząsteczki krzemu. Preparat głęboko wnika w strukturę zabezpieczanej powierzchni i odpychając wodę oraz inne zabrudzenia, zwiększa ochronę struktury mineralnej. Impregnat konserwuje powierzchnię, blokuje procesy erozji i zmniejsza ryzyko pojawienia się wykwitów wapiennych.

 • ip 50 clean preparat do odtluszczania powierzchni

  IP-50 Alkohol Izopropylowy odtłuszczacz powierzchni 500ml

  Preparat przeznaczony do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni, takich jak: szkło, lustra, kabiny prysznicowe, lakier samochodowy, felgi. Alkohol zapewnia lepsze wiązanie powłok hydrofobowych oraz wosków z powierzchnią. Stosowany jest też przez zakłady poligraficzne i przemyśle do odtłuszczania szkła przed naniesieniem drugu.

  15,01 130,00  z VAT
  Cena za litr: 25,02 216,67  /l
 • ISOKOR Descaling skuteczny środek do czyszczenia fug, kabin, osadów w łazience i kamienia

  Profesjonalny środek do czyszczenia fug ściennych i podłogowych. Rozpuszcza uporczywe osady bez konieczności szorowania. Doskonały do mycia powierzchni łazienkowych gdzie występuje uporczywe osady i kamień do kabin, łazienek, płytek, umywalek.

 • alkohol ipa izopropanol 500ml 1

  KRYPTONTEK Alkohol Izopropylowy Izopopanol 99,9% odtłuszczacz ze spryskiwaczem

  01

  Alkohol Izopropylowy do odtłuszczania powierzchni. Polecany do odtłuszczania przed naniesieniem impregnatu, powłoki hydrofobowej, powłoki krzemianowej, wosku lub stosowany w poligrafii do odtłuszczania szkła przed drukiem.

  9,00 19,00  z VAT
  Cena za litr: 30,00 31,67  /l
 • hadwao lubrykant do glinki

  Lubrykant do glinki do bezpiecznego czyszczenia

  Lubrykant do glinki ułatwiający poślizg i chroniący lakier przed zarysowaniami. Płyn nie degraduje struktury nawet najdelikatniejszych glinek.

  21,00  z VAT
  Cena za litr: 42,00  /l
 • nano textil impregnat do butow odziezy i tekstyliow 200 ml

  Nano Textil impregnat do odzieży, obuwia, namiotów i innych tekstyliów 200ml

  02

  Profesjonalny impregnat do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów: odzieży, obuwia i tekstyliów (tapicerka, skóra, plandeki i namioty). Zasada działania impregnatu oparta jest na hydrofobizacji powierzchni. Materiał odpycha cząsteczki wody i brudu nie pozwalając im wniknąć we włókna materiału, dodatkowo jednak pozwalając zabezpieczanej powierzchni oddychać.

  45,00 690,00  z VAT
  Cena za litr: 150,00 2 300,00  /l
 • NANOAUTO LEATHER CLEANER preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej

  NANOAUTO LEATHER CLEANER preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej

  Skuteczny a zarazem bezpieczny preparat do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń na elementach skórzanych i skóropodobnych. Usuwa nawet najsilniejsze zabrudzenia, nie niszcząc i nie zmieniając powierzchni i koloru materiału.

  22,00 449,00  z VAT
  Cena za litr: 22,45 44,00  /l
 • 302 NANOAUTO LEATHER PROTECT impregnat hydrofobowy do tapicerki skorzanej

  NANOAUTO LEATHER PROTECT impregnat hydrofobowy do tapicerki skórzanej

  Doskonały impregnat opracowany o nano struktury krzemianów przeznaczony do elementów skórzanych i skóropodobnych. Dzięki cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, preparat świetnie zabezpiecza przed wchłanianiem cieczy dając materiałom efekt hydrofobowy.

  55,00 899,00  z VAT
  Cena za litr: 178,00 220,00  /l
 • NANOAUTO PLASTIC CLEANER preparat do czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych nadwozia

  NANOAUTO PLASTIC CLEANER preparat do czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych nadwozia

  Profesjonalny preparat do czyszczenia i konserwacji plastików na zewnątrz samochodu. Doskonale czyści wszelkiego rodzaju zabrudzenia drogowe, można stosować na elementy plastikowe oraz gumowe np. obudowy lusterek, listwy ochronne, nadkola, uszczelki a nawet opony. Pozostawia powłokę ochronną dzięki której następne mycie jest wydłużone i ułatwione a kurz nie przywiera.

  20,90 259,00  z VAT
  Cena za litr: 12,95 41,80  /l

Menu