Impregnaty przeznaczone do zabezpieczenia betonu, kostki brukowej i prefabrykatów betonowych. Nanotechnologia opierają cię o związki silanów, czyli krzemu to obecnie najskuteczniejszy sposób hydrofobizacji betonu i innych powierzchni mineralnych chłonnych stosowanych w budownictwie.

 • NANOBAUER PAVING impregnat bezbarwny do kostki brukowej

  Impregnat do ochrony kostek brukowych opracowany o nano krzemiany. Impregnat krzemianowy nie zmienia naturalnego koloru i wyglądu. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę kostek brukowych przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczkom uzyskujemy powierzchnię łatwą w czyszczeniu.

  98,90 429,00  z VAT
  Cena za litr: 19,78 21,45  /l
 • eksil eh 16

  EKSIL EH-16 impregnat budowlany hydrofobowy silanowy do kamienia, piaskowca, betonu, cegły

  Środek stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Preparat zapewnia skuteczną hydrofobową impregnację podłoży. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  47,97 146,37  z VAT
  Cena za litr: 29,27 47,97  /l
 • eksil eh 17 impregnat

  EKSIL EH-17 impregnat budowlany hydrofobowy uniwersalny

  Uniwersalny impregnat (hydrofobizator budowlany) przeznaczony do ochrony powierzchni przed wilgocią. Stosowany do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  55,35 170,97  z VAT
  Cena za litr: 34,19 55,35  /l
 • Impregnat do kostki brukowej KONCENTRAT 1 5 30L

  EKSIL EH-17 impregnat hydrofobowy uniwersalny do kamienia, cegły, betonu, elewacji (SKONCENTROWANY 1:5)

  Uniwersalny impregnat hydrofobowy w formie koncentratu stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  419,00  z VAT
  Cena za litr: 83,80  /l
 • HRB 100 impregnat hydrofobowy do kostki brukowej, betonu, ogrodzeń betonowych

  HRB 100 impregnat hydrofobowy do kostki brukowej, betonu, ogrodzeń betonowych (ROZPUSZCZALNIKOWY)

  Wysokiej jakości środkiem hydrofobizującym, przeznaczony do impregnacji wodoodpornej wszystkich powierzchni z betonu. Impregnat posiada zdolność samoistnego reagowania z mineralnymi materiałami budowlanymi. Tworząca się substancja aktywna dzięki trwałemu wiązaniu chemicznemu z zabezpieczoną powierzchnią tworzy niewidoczną impregnacje ochronną o bardzo długotrwałym i skutecznym działaniu.

  69,00 1 759,00  z VAT
  Cena za litr: 58,63 69,00  /l
 • 1047 HWB 50 impregnat do ogrodzen z betonu lupanego murow betonu architektonicznego

  HWB 50 impregnat do ogrodzeń z betonu łupanego, murów, betonu architektonicznego

  Impregnat przeznaczony jest do powierzchni chłonnych betonowych. Impregnat przeznaczony do stosowania na zewnątrz, do wgłębnej i powierzchniowej hydrofobizacji powierzchni pionowych i poziomych takich jak  beton łupany, ogrodzenia gabionowe, architektura betonowa porowata, beton architektoniczny.

  353,00 2 089,00  z VAT
  Cena za litr: 69,63 70,60  /l
 • Hydrofobowy impregnat do powierzchni mineralnych, tynków, cegły, gipsu Nano Minerals

  Impregnat do betonu, kamienia i innych powierzchni mineralnych stworzony w oparciu o nanocząsteczki krzemu. Preparat głęboko wnika w strukturę zabezpieczanej powierzchni i odpychając wodę oraz inne zabrudzenia, zwiększa ochronę struktury mineralnej. Impregnat konserwuje powierzchnię, blokuje procesy erozji i zmniejsza ryzyko pojawienia się wykwitów wapiennych.

 • NANOBAUER ARCHITECTURAL CONCRETE Impregnat do betonu architektonicznego bezbarwny

  Impregnat przeznaczony do ochrony nasiąkliwych materiałów mineralnych takich jak beton architektoniczny i dekoracyjny. Nie zmienia naturalnego koloru i wyglądu. Impregnat chroni przed agresywnymi czynnikami atmosferycznymi oraz każdego rodzaju zabrudzeniami. Do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

  169,00 559,00  z VAT
  Cena za litr: 27,95 33,80  /l
 • nanocape hc80 impregnat

  NANOCAPE HC 80 nano powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów, cegły, piaskowca, betonu, elewacji, tynków

  Wysoce skuteczny impregnat hydrofobowy tzw. „Powłoka hydrofobowa” który wykazuje wyjątkowe właściwości odpychające wodę i zabrudzenia. Powłoka przeznaczona jest do chłonnych powierzchni typu gips, piaskowiec, beton, elewacje, tynki i inne powierzchnie mineralne chłonne. Powłoka nie zmienia wyglądu impregnowanej powierzchni.

  145,00 549,00  z VAT
 • mixsoft kopia

  Nanocape Soft Stones impregnat bezbarwny do kostki brukowej, betonu, gipsu, cegły, piaskowca.

  Bezbarwny impregnat do chłonnych powierzchni mineralnych takich jak: – beton, piaskowiec, kostka brukowa, gips. Preparat doskonale zabezpiecza powierzchnie przed wnikaniem wilgoci, nie zmieniając wyglądu i wrażeń dotykowych materiału. Impregnat tworzy powłokę hydrofobową ograniczając wnikanie zanieczyszczeń i ułatwiająca czyszczenie.

  35,00 135,00  z VAT
  Cena za litr: 27,00 35,00  /l
 • nanoquick beton impregnat 1

  NANOQUICK® BETON impregnat do podłoży betonowych i prefabrykatów

  Innowacyjny produkt do impregnacji podłoży betonowych i prefabrykatów. Dzięki zastosowaniu impregnatu, tworzy się ochronna powłoka, która skutecznie odpiera wodę i zanieczyszczenia. Powłoka ta gwarantuje doskonałą ochronę przed wilgocią, erozją oraz wnikaniem zanieczyszczeń do wewnątrz betonu.

  42,00 539,00  z VAT
  Cena za litr: 17,97 42,00  /l
 • pol pl Impregnat uzupelniajacy Bruk Beton Repair 1L 254 4

  NANOQUICK® BRUK & BETON REPAIR impregnat do kostki brukowej i betonu uzupełniający

  Impregnat do hydrofobowego zabezpieczenia konstrukcji betonowych takich jak, ogrodzenia betonowe (zwane łupanki), najazdy betonowe, kręgi betonowe, pustaki, galanteria betonowa, architektura ogrodowa, wylewki, podmurówki, konstrukcje betonowe. Impregnację przeprowadzamy poprzez nanoszenie metodą niskociśnieniową HVLP, pędzlem lub wałkiem.

  59,00 749,00  z VAT
  Cena za litr: 37,45 59,00  /l
 • nanoquick bruk granit impregnat 1

  NANOQUICK® BRUK GRANIT impregnat do kostek brukowych granitowych

  Impregnat do stosowania na kostkach brukowych wykonanych z granitów. Przeciwdziała powstawaniu zabrudzeń materiału oraz redukuje wzrost mchów. Wzmacnia materiał, a dzięki hydrofobowej ochronie zmniejsza ryzyko korozji materiału. Najskuteczniejszy produkt przy zabezpieczeniu materiałów takich jak kostki brukowe granitowe.

  49,00 779,00  z VAT
  Cena za litr: 38,95 49,00  /l
 • nanoquick bruk impregnat 1

  NANOQUICK® BRUK impregnat do kostki brukowej

  Nanoquick Bruk to preparat do hydrofobizacji i impregnacji materiałów brukowych który skutecznie redukuje wnikanie wody, powstawanie zabrudzeń oraz porostów i mchów. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu z powierzchni.  Dzięki unikalnej formule cząsteczki impregnujące wnikają wewnątrz materiału, chroniąc nie tylko jego powierzchnię, ale również całą strukturę.

  39,00 507,01  z VAT
  Cena za litr: 25,35 39,00  /l
 • nanoquick bruk p impregnat 2

  NANOQUICK® BRUK P impregnat do kostki brukowej płukanej (z posypką)

  Preparat do hydrofobowej impregnacji materiałów brukowych wykonanych z betonów z dodatkiem posypki kamiennej (płukanka, z posypką). Redukuje ryzyko powstawania wykwitów. i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym promieniowania UV. Nie zawiera silikonów ani wosków. Impregnat nie jest widoczny na powierzchni dlatego nie zmienia naturalnego wyglądu materiałów zabezpieczanych.

  52,00 599,00  z VAT
  Cena za litr: 29,95 52,00  /l
 • nanoqick bruk wet efekt mokry impregnat

  NANOQUICK® BRUK WET impregnat efekt mokrej kostki brukowej

  Środek przeznaczony do impregnacji kostek brukowych. Preparat tworzy na kostce efekt mokrego kamienia, a jednocześnie ochrania przed zanieczyszczeniami oraz przenikaniem wilgoci i innych niepożądanych substancji. Produkt do impregnacji wraz z efektem przyciemnienia bruku. Dzięki odpowiednio dobranym komponentów NANOQUICK® BRUK WET sprawia, że materiał staje się odporny na czynniki atmosferyczne.

  79,00 269,00  z VAT
  Cena za litr: 53,80 79,00  /l
 • 259 SPECIALCHEM Impregnacja krzemianowy do ochrony betonow i prefabrykatow betonowych

  SPECIALCHEM Impregnacja krzemianowy do ochrony betonów i prefabrykatów betonowych

  Impregnat krzemianowy do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami i plamami. Hydrofobowa ochrona betonów to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda impregnacji powierzchni budowlanych.

  89,00 249,00  z VAT
  Cena za litr: 12,45 17,80  /l
 • SPECIALCHEM Impregnat krzemianowy do ochrony kostki brukowej

  SPECIALCHEM Impregnat krzemianowy do ochrony kostki brukowej

  Impregnat krzemianowy na bazie silanów do trwałej ochrony kostek brukowych każdego rodzaju przed wnikaniem brudnej wody i zanieczyszczeń. Preparat  chroni kostki brukowe przed plamami, zabrudzeniem i wykwitami. Do stosowania również na kostki granitowe.

  79,00 299,00  z VAT
  Cena za litr: 14,95 15,90  /l

Menu