• Nanocape do felg powłoka impregnat do ochrony felg samochodowych

  Dzięki powłoce hydrofobowej Twoje felgi będą chronione przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Powłoka tworzy mikroskopową, odporną warstwę i ułatwia czyszczenie felg.

  56,05  z VAT
  Cena za litr: 280,25  /l
 • Nanocape powłoka do szyb samochodowych niewidzialna wycieraczka

  01

  Nasza niewidzialna wycieraczka to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci jazdę w czasie deszczu. Dzięki niej woda z powierzchni przedniej szyby samochodowej będzie skutecznie spływać, co poprawi widoczność kierowcy i zapewni większe bezpieczeństwo na drodze.

  Jest to powłoka hydrofobowa, która utrzymuje się na szybie do aż 12 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał regularnie nanosić nową powłokę. Wystarczy zainstalować naszą niewidzialną wycieraczkę i cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały rok.

  46,55  z VAT
  Cena za litr: 232,75  /l
 • Nanocape powłoka hydrofobowa do karoserii samochodowej

  Jeśli zależy Ci na trwałej ochronie lakieru swojego samochodu przed zabrudzeniami, to Nanocape do karoserii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Ta innowacyjna powłoka tworzy nanopowłokę, która nie tylko chroni lakier przed zanieczyszczeniami, ale również ułatwia jego czyszczenie.

  Karoseria pokryta Nanocape do karoserii jest łatwa do oczyszczenia – wystarczy zastosować wodę i miękką ściereczkę lub czystą wodę pod ciśnieniem. Nie musisz martwić się o to, że zabrudzenia będą trudne do usunięcia, ponieważ Nanocape zapewnia nie tylko skuteczną ochronę, ale również łatwe i szybkie czyszczenie.

  75,05  z VAT
  Cena za litr: 375,25  /l
 • Nanocape antypara preparat przeciw parowaniu szyb

  Nanocape Antypara to idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z problemem parowania różnych powierzchni. Dzięki temu produktowi nie musisz już martwić się o zaparowane szyby, lustra, okulary, gogle lub szybki w kaskach.

  14,25  z VAT
  Cena za litr: 95,00  /l
 • Nanocape Ceramic X-LINE powłoka ceramiczna do ochrony lakieru samochodowego

  Powłoka ceramiczna do ochrony lakieru karoserii samochodowej, felg, reflektorów i plastików. Stosowanie powłoki ceramicznej chroni powierzchnie samochodowe przed czynnikami zewnętrznymi i chemicznymi wydłużając piękny wygląd auta.

  349,00  z VAT
  Cena za litr: 3 490,00  /l
 • NANOCAPE DO KABIN impregnat hydrofobowy do kabin prysznicowych zestaw

  02

  NANOCAPE DO KABIN to zaawansowany technologicznie impregnat zawierającym nanocząsteczki silanów. Preparat tworzy bardzo trwałą nanopowłokę o właściwościach hydrofobowych i samooczyszczających się. Zabezpiecza powierzchnie ze szkła, płytek ceramicznych oraz gresu przed pozostawaniem osadów, zacieków, mydlin oraz innych zabrudzeń.

  61,75  z VAT
  Cena za litr: 308,75  /l
 • Nanocape do metalu i armatury łazienkowej hydrofobowy impregnat

  Impregnat do metalu, który tworzy niewidoczną hydrofobową powłoką, ograniczającą przywieranie mydlin, zabrudzeń i ułatwia zachowanie czystości armatury łazienkowej.

  80,75  z VAT
  Cena za litr: 403,75  /l
 • Nanocape do obuwia hydrofobowy impregnat

  01

  Impregnat NANOCAPE do obuwia to nowoczesne  zaawansowane rozwiązanie technologiczne oparte na cząsteczkach silanów. Powłoka powstająca w reakcji preparatu z materiałem skórzanym czy tekstylnym nadaje mu niesamowite właściwości hydrofobowe. Oznacza to że powierzchnia zaimpregnowanego preparatem NANOCAPE obuwia odpycha i chroni nas przed wodą, brudem czy błotem.

  23,75 37,05  z VAT
  Cena za litr: 237,50 370,50  /l
 • Nanocape do odzieży impregnat hydrofobowy

  01

  NANOCAPE DO ODZIEŻY to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zabezpieczyć swoją odzież przed wilgocią. Idealne nadaje się w trakcie letnich wyjazdów nad jeziora, jesiennych opadów i zimowych wypadów w góry oraz podczas codziennych zajęć w domu oraz na zewnątrz..

  42,75 790,00  z VAT
  Cena za litr: 151,05 158,00  /l
 • Nanocape do okien powłoka hydrofobowa impregnat

  Powłoka zawierająca nanocząsteczki, które chronią przed zanieczyszczeniami powierzchnie szklanych i ceramiczne, przede wszystkim płytki szkliwione. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii wytwarzana jest cienka powłoka hydrofobowa zabezpieczająca szkło, szyby i ceramikę przed powstawaniem zacieków, zabrudzeń, osadów i nalotów.

  80,75 1 196,05  z VAT
  Cena za litr: 239,21 323,00  /l
 • Nanocape do skór skuteczny impregnat hydrofobowy

  01

  Specjalnie opracowany impregnat do powierzchni skórzanych i skóropodobnych. Dzięki nano cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, doskonale zabezpiecza przed plamami nadając skórze efekt hydrofobowy.

  25,01 46,55  z VAT
  Cena za litr: 166,73 186,20  /l
 • Nanocape do szkła i ceramiki powłoka hydrofobowa impregnat

  01

  Powłoka hydrofobowa do szkła i ceramiki ułatwia mycie impregnowanych powierzchni i ogranicza osiadanie zanieczyszczeń, mydlin i kamienia. Powłoka do stosowania na szkliwione płytki ceramiczne i gresowe, elementy szklane, ceramika łazienkowa, kuchenne płyty indukcyjne.

  94,05 1 671,05  z VAT
  Cena za litr: 334,21 379,05  /l
 • Nanocape do tapicerki materiałowej impregnat hydrofobowy 200ml

  Impregnat zabezpiecza tapicerkę i dach samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, plamami, brudem i tłuszczem i nadaje powłokę hydrofobową zapobiegając przemakaniu. Dzięki impregnacji łatwiej jest utrzymać dach i tapicerkę w czystości, również pranie materiałów jest ułatwione.

  42,75  z VAT
  Cena za litr: 171,00  /l
 • Nanocape do tworzyw sztucznych impregnat hydrofobowy do plastiku

  Delikatnie czyści, pielęgnuje oraz chroni powierzchnie plastikowe
  Zabezpieczanie tworzywa sztuczne przed działaniem czynników zewnętrznych i zabrudzeniami
  Uwydatnia kolor tworzyw sztucznych
  Ogranicza osiadanie się kurzu

  56,05 65,55  z VAT
  Cena za litr: 13,11 280,25  /l
 • Nanocape Fresh Air odświeżacz powietrza neutralizujący nieprzyjemne zapachy

  Odświeżacz powietrza który neutralizuje nieprzyjemne zapachy, do stosowania w łazience, pomieszczeniach hotelowych czy salonie.

  9,50 18,05  z VAT
  Cena za litr: 30,08 63,33  /l
 • Nanocape Fresh Shoes antybakteryjny odświeżacz do obuwia

  01

  Aantyzapachowy oraz bakteriostatyczny preparat do ochrony wnętrza obuwia przed przykrymi zapachami, bakteriami i grzybami. Skutecznie usuwa przykre zapachy i chroni obuwie przez długi okres przed ich powstawanie. Preparat szczególnie polecany do obuwia codziennego użytku i sportowego, obuwia roboczego,butów narciarskich,
  rolek itp.

  9,00 27,55  z VAT
  Cena za litr: 55,10 60,00  /l
 • Nanocape Hard Stone impregnat do klinkieru cegły kamienia

  Alkoholowy impregnat przeznaczony do zabezpieczania mało chłonnych powierzchni mineralnych tj. klinkieru, nieszkliwionej ceramiki, nieszkliwionego gresu, dachówki ceramicznej, cegły, granitu matowego, itp. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat wiąże się zarówno na powierzchni jak i wnika w głąb do kilku milimetrów.

  71,25 308,75  z VAT
  Cena za litr: 61,75 71,25  /l
 • Nanocape HC 20 impregnat do ochrony kamienia polerowanego

  01

  Impregnat do ochrony i pielęgnacji powierzchni z kamienia niechłonnego i polerowanego: marmuru, granitu, wapienia, trawertynu i innych niechłonnych powierzchni kamiennych, nadając im właściwości „STAY CLEAN”. Jest to roztwór na bazie wody zawierający hydro- i olejofobowe nano-silany.

  261,25 1 196,05  z VAT
  Cena za litr: 239,21 261,25  /l
 • Nanocape HC 60 impregnat powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów gips, wapień, cegła, beton, elewacja

  Powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów, impregnat do ochrony głównie porowatych i chłonnych powierzchni mineralnych : beton, wapień, piaskowiec, cegła, klinkier, gips, nadając im właściwości stałej czystości.

  166,25 664,05  z VAT
  Cena za litr: 132,81 166,25  /l
 • Nanocape impregnat do dachówek ceramicznych i cementowych

  NANOCAPE DO DACHÓW jest to nanotechnologiczny impregnat hydrofobowy przeznaczony do dachówek ceramicznych lub cementowych. Niewidzialna nanopowłoka nadaje właściwości hydrofobowe dając efekt perlenia się wody oraz zmniejsza osadzanie się zanieczyszczeń. Impregnat zabezpiecza przed erozją, wykwitami oraz zaciekami. Nadaje dachówkom efekt szkliwienia.

  270,75  z VAT
  Cena za litr: 54,15  /l
 • Nanocape impregnat do fug łazienkowych, podłogowych i i kuchennych

  Impregnat do fug łazienkowych, kuchennych i podłogowych o właściwościach hydrofobowych zapobiegający wnikaniu wody i zanieczyszczeń. Dodatkowo preparat zawiera cząsteczki srebra blokując rozwój bakterii.

  27,55 46,55  z VAT
  Cena za litr: 155,17 183,67  /l
 • Nanocape impregnat do tapicerki i dachów kabrioletów hydrofobowy 500ml

  02

  Zaawansowany technologicznie impregnat zawierający nanocząsteczki silanów. Powłoka powstała w wyniku reakcji preparatu wokół włukien w materiale tekstylnym i skórzanym nadaje jej właściwości hydrofobowe. Chroni przed brudem, sokiem, kawą, błotem itd.

  80,75  z VAT
  Cena za litr: 161,50  /l
 • Nanocape impregnat hydrofobowy do dywanów

  NANOCAPE DO DYWANÓW to preparat, dzięki któremu już więcej nie musisz martwić się o ciężkie do usunięcia zabrudzenia powstałe w wyniku wylania się soku, wina czy kawy. Trwale zabezpiecza dywany z włókien naturalnych, a także wykładziny ze skór zwierzęcych

  151,05  z VAT
  Cena za litr: 151,05  /l
 • Nanocape nano impregnat bezbarwny do drewna nielakierowanego

  Impregnat do drewna przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju drewna nielakierowanego na powierzchniach pionowych. Gwarantuje trwałą ochronę zabezpieczonego drewna, przedłużając w ten sposób jego żywotność oraz wygląd. NANOCAPE DO DREWNA jest zaawansowanym technologicznie impregnatem wodnym zawierającym nanocząsteczki silanów.

  160,55 569,05  z VAT
  Cena za litr: 113,81 160,55  /l

Menu