Nowoczesne kosmetyki samochodowe i środki czystości pozwalające na skuteczną pielęgnację karoserii czy tapicerki, a także na ochronę pojazdu przed szybkim zużyciem się poszczególnych części. Kategoria zawiera profesjonalne auto kosmetyki, takie jak szampony, proszki, woski, aktywne piany czy zabezpieczenia kwarcowo-ceramiczne. Produkty te pomogą w utrzymaniu czystości karoserii oraz wnętrza pojazdu. Wysoka jakość oferowanych środków to gwarancja skutecznej ochrony i efektownej pielęgnacji samochodu. Oferta zawiera zarówno kosmetyki do aut o uniwersalnym przeznaczeniu jak również środki do specjalistycznego zastosowania i środki do autodetailingu. Proponowana oferta spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

 • nano rims

  Nano Rims powłoka Krzemowo-Ceramiczna do felg 200ml

  Powłoka krzemowo-ceramiczna do felg redukuje powstawanie zabrudzeń. Nabłyszcza alufelgi, sprawiając że na długo zachowują delikatny, satynowy blask. Regularne stosowanie impregnatu ułatwia czyszczenie i zabezpiecza alufelgi przed korozją. Powłoka jest odporna na szkodliwe warunków atmosferycznych.

  55,01  z VAT
  Cena za litr: 550,10  /l
 • NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  Wyjątkowo skuteczna i trwała powłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwalająca na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek. Silne wiązanie chemiczne związków krzemu gwarantują długotrwały efekt nawet do 1 roku lub 20 000 tyś. kilometrów. Nanopowłoka do szyb znacznie ułatwia usuwanie owadów a zimą pozwala na szybkie usuwanie szronu i lodu.

  55,01 98,00  z VAT
  Cena za litr: 980,00 1 833,67  /l
 • Nanocape do felg powłoka impregnat do ochrony felg samochodowych

  Dzięki powłoce hydrofobowej Twoje felgi będą chronione przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Powłoka tworzy mikroskopową, odporną warstwę i ułatwia czyszczenie felg.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 295,00  /l
 • Nanocape powłoka do szyb samochodowych niewidzialna wycieraczka

  01

  Nasza niewidzialna wycieraczka to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci jazdę w czasie deszczu. Dzięki niej woda z powierzchni przedniej szyby samochodowej będzie skutecznie spływać, co poprawi widoczność kierowcy i zapewni większe bezpieczeństwo na drodze.

  Jest to powłoka hydrofobowa, która utrzymuje się na szybie do aż 12 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał regularnie nanosić nową powłokę. Wystarczy zainstalować naszą niewidzialną wycieraczkę i cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały rok.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 245,00  /l
 • Nanocape powłoka hydrofobowa do karoserii samochodowej

  Jeśli zależy Ci na trwałej ochronie lakieru swojego samochodu przed zabrudzeniami, to Nanocape do karoserii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Ta innowacyjna powłoka tworzy nanopowłokę, która nie tylko chroni lakier przed zanieczyszczeniami, ale również ułatwia jego czyszczenie.

  Karoseria pokryta Nanocape do karoserii jest łatwa do oczyszczenia – wystarczy zastosować wodę i miękką ściereczkę lub czystą wodę pod ciśnieniem. Nie musisz martwić się o to, że zabrudzenia będą trudne do usunięcia, ponieważ Nanocape zapewnia nie tylko skuteczną ochronę, ale również łatwe i szybkie czyszczenie.

  79,00  z VAT
  Cena za litr: 395,00  /l
 • Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Preparat do pielęgnacji lakieru samochodowego który pogłębia kolorystykę, nabłyszcza i tworzy ochronną warstwę z wosku Carnauba.

  39,00 249,99  z VAT
  Cena za litr: 65,00 416,65  /l
 • shine glass płyn do mycia szyb

  Shine Glass profesjonalny płyn do mycia szyb i lusterek auta 500ml

  Specjalistyczny preparat gwarantujący doskonałe właściwości czyszczące. Skład preparatu ułatwia usuwanie wszelkich zabrudzeń, które mogą pojawiać się na powierzchni szyb i lusterek.

  19,00  z VAT
  Cena za litr: 38,00  /l
 • Wosk Carnauba 35% do lakieru samochodowego 75g

  01

  Wosk Carnauba jest najtwardszym woskiem występującym w naturze, utworzonym Copernicia cerifera rosnącej w Brazylii. Zawartość carnauby w gotowym do użycia wosku to około 30-35%.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 163,33  /l
 • hadwao aktywna piana do mycia lakieru samochodowego active cleaner

  Active Cleaner Aktywna piana do mycia karoserii samochodowej 500ml

  Innowacyjna komponenty preparatu pozwają na mycie powierzchni lakieru bez ryzyka jego uszkodzenia. Preparat przeznaczony jest do częstego mycia samochodu.  Aktywne składniki środka głęboko wnikają w czyszczoną powierzchnię, szybko rozpuszczają brud i trudne zabrudzenia bez uszkodzenia lakieru.

  22,00 140,00  z VAT
  Cena za litr: 22,00 140,00  /l
 • uniwersalny preparat czyszczacy do wszystkich powierzchni all cleaner 500 ml

  All Cleaner środek do czyszczenia tapicerki i skóry 500ml

  Skoncentrowany, silnie działający preparat usuwający uporczywe plamy i zabrudzenia skór i tapicerek. Delikatny dla skóry dłoni i powierzchni czyszczącej, dzieki opracowanym składzie z nanocząsteczkami środek wnika w strukturę i usuwającym zabrudzenia, jest bez względny dla brudu. Niezwykle skuteczny.

  21,00  z VAT
  Cena za litr: 28,00  /l
 • apc uniwersalny preparat czyszczacy

  APC uniwersalny skuteczny środek do czyszczenia plastików, tapicerki, kokpitu 500ml

  Uniwersalny preparat do czyszczenia tapicerek ze skóry, ekoskóry i tekstyliów, tłustych plam, śladów po gumie, zabrudzeń organicznych. Jest silnie skoncentrowany, dlatego czyszczenie tapicerki jest szybkie i łatwe oraz nie wymaga szorowania. Związki srebra tworzą dodatkowa barierę ochronną przed bakteriami i grzybami.

  19,00 110,00  z VAT
  Cena za litr: 31,67 183,33  /l
 • aveho neutralizator przykrych zapachow 500ml

  AVEHO wysoce skuteczny neutralizator zapachów, odorów zwierząt, dymu, odświeżacz obuwia

  01

  Aveho™ to precyzyjnie skonstruowana substancja składająca się z mikrocząsteczek. Te mikrocząsteczki wyłapują i wiążą ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieniają je w związki nie powodujące już zapachu. Aveho™ naśladuje procesy zachodzące w środowisku naturalnym. W przyrodzie występują silnie wiązania między atomami metali i aminokwasami. To aminokwasy rozpadając się tworzą różnorodne zapachy. Aveho™ wchodzi w reakcję z powstałymi zapachami wykorzystując ich naturalną tendencję do wiązania się z atomami azotu, tlenu i siarki. Ta reakcja usuwa przykre zapachy z powietrza.

  45,01 175,00  z VAT
 • BOLL Żywica poliestrowa konstrukcyjna 250g + mata szklana

  Żywica poliestrowa konstrukcyjna, do naprawiania elementów konstrukcyjnych, w połączeniu z włóknem szklanym.

  19,00  z VAT
 • Ceramic Elite – 4 letnia ceramiczna powłoka ochronna do lakieru samochodowego 30 ml

  Ceramic Elite – ceramiczna powłoka ochronna o twardości 9H do zabezpieczania lakieru samochodowego.

  209,00  z VAT
 • colourlock środke do zmiekczania skory

  COLOURLOCK Altleder Softener środek zmiękczający do skór

  Altleder Softener to środek do zmiękczania starych i wysuszonych skór, zapobiegający kurczeniu się skórzanych powierzchni.

  73,00 199,00  z VAT
  Cena za litr: 199,00 243,33  /l
 • colourlock aniline cream

  COLOURLOCK Aniline Cream – środek do pielęgnacji skór anilinowych

  Aniline cream to preparat ochronny dla skór anilinowych. Skóry anilinowe to skóry otwarte o nie zamkniętej powłoce chłonące wodę. Aniline cream zabezpiecza skóry otwarte tworząc specjalną warstwę ochronną.

  83,00 319,00  z VAT
  Cena za litr: 319,00 415,00  /l
 • untitled design 4

  COLOURLOCK Benzyna do renowacji skóry

  Środek do przygotowania powierzchni skórzanej przed farbowaniem, przeznaczony do odtłuszczenia skóry

  67,00 107,00  z VAT
  Cena za litr: 107,00 335,00  /l
 • COLOURLOCK Elephant Leder Preserver Wosk do skóry

  COLOURLOCK Elephant Leder Preserver Wosk do skóry

  Wosk chroni skórę przed pleśnią i pęknięciami powierzchni. Wosk odświeża kolor i złote wykończenia. Powierzchnia skóry po użyciu wosku zostaje zaimpregnowana.

  32,00 92,00  z VAT
  Cena za litr: 460,00 1 600,00  /l
 • COLOURLOCK Impregnat do alcantary

  Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem powierzchni z Alcantary. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody i innych płynów. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących. Środek można stosować do ubrań, butów, tapicerek, torebek itd.

  62,00  z VAT
  Cena za litr: 310,00  /l
 • COLOURLOCK Klej do skóry do sklejenia lub podklejenia skóry

  Profesjonalny klej do skóry jest świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności sklejenia lub podklejenia skóry. Dzięki swojej elastyczności i odporności na temperatury nadaje się do do napraw tapicerki samochodowej, meblowej jak i galanterii.

  61,00  z VAT
  Cena za litr: 1 525,00  /l
 • COLOURLOCK Leder Protector Środek pielęgnującydo skór z filtrem UV

  Leder Protector to mleczko pielęgnacyjne z zaawansowanym systemem ochronnym UV i antyutleniaczami. Chroni skóry gładkie przed promieniami słonecznymi i wysychaniem. Regularne stosowanie zapewnia utrzymanie dobrego stanu i żywotności skóry.

  56,00 187,00  z VAT
  Cena za litr: 187,00 280,00  /l
 • colourlock untitled design 2

  COLOURLOCK Odtłuszczacz w sprayu 0,25l

  Fettabsorber Fleckenspray to środek rozpuszczający tłuszcz, zawierający biały proszek absorbujący.

  99,00  z VAT
 • COLOURLOCK Płynna skóra do renowacji powierzchni skórzanych

  COLOURLOCK Płynna skóra do renowacji powierzchni skórzanych

  Preparat dokładnie szpachlujący nierówności, zarysowania, małe dziury i pęknięcia na skózanych powierzchniach. Po wyschnięciu szpachla staje się twarda, ale skóra nie traci na elastyczności.

  109,00 192,00  z VAT
  Cena za litr: 3 633,33 4 800,00  /l
 • COLOURLOCK PU Protector środek do skór ekologicznych i bycast

  PU Protector jest to preparat służący do pielęgnacji skór ekologicznych i bycast. Stworzono go do zabezpieczania powierzchni sztucznych skór. Skóry Bycast i skóry ekologiczne są to zafarbowane skóry bydlęce lub dwoiny. Warstwę górną stanowi poliuretan. Warstwa wierzchnia skór sztucznych jest też w 100% z poliuretanu.

  70,00 176,00  z VAT
  Cena za litr: 176,00 350,00  /l

Menu