Impregnaty i powłoki hydrofobowe z zastosowaniem w motoryzacji, budownictwie, gospodarstwie domowym, do impregnacji odzieży i obuwia, tekstyliów, dywanów, wykładzin. Powłoki kwarcowo-cermaiczne i impregnaty dla autodetailingu do zabezpieczenia karoserii samochodowej, felg, kołpaków, niewidzialna wycieraczka, ochrona elementów plastikowych, tapicerki i dachów kabrioletów. Powłoki do powierzchnie szklanych, okien poddasza, ceramiki, armatury łazienkowej, impregnacja sanitariatów. Powłoki hydrofobowe wykazują wyjątkowe właściwości odpychające wodę i zabrudzenia.

 • EI 11 kopia 1

  EKSIL EI-11 dekoracyjny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”

  03

  Dekoracyjno-ochronny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”. Profesjonalny środek na bazie najwyższej jakości żywic silokonowo – siloksanowych o działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym.

  72,57 195,57  z VAT
  Cena za litr: 39,11 72,57  /l
 • HWT 50 impregnat oleofobowy i hydrofobowy do tynków, fasad, elewacji, powłok malarskich

  Wysokiej jakości środek hydrofobizujący oraz oleofobizujący, przeznaczonym do impregnacji wodoodpornej wszelkich chłonnych podłoży mineralnych wypraw tynkarskich oraz powłok malarskich. Do stosowania również w systemach ociepleń wrażliwych na preparaty na bazie rozpuszczalników oraz w sytuacjach gdy preparaty rozpuszczalnikowe nie mogą zostać użyte.

 • nano rims

  Nano Rims powłoka Krzemowo-Ceramiczna do felg 200ml

  Powłoka krzemowo-ceramiczna do felg redukuje powstawanie zabrudzeń. Nabłyszcza alufelgi, sprawiając że na długo zachowują delikatny, satynowy blask. Regularne stosowanie impregnatu ułatwia czyszczenie i zabezpiecza alufelgi przed korozją. Powłoka jest odporna na szkodliwe warunków atmosferycznych.

  55,01  z VAT
  Cena za litr: 550,10  /l
 • NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  Wyjątkowo skuteczna i trwała powłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwalająca na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek. Silne wiązanie chemiczne związków krzemu gwarantują długotrwały efekt nawet do 1 roku lub 20 000 tyś. kilometrów. Nanopowłoka do szyb znacznie ułatwia usuwanie owadów a zimą pozwala na szybkie usuwanie szronu i lodu.

  55,01 98,00  z VAT
  Cena za litr: 980,00 1 833,67  /l
 • NANOBAUER PAVING impregnat bezbarwny do kostki brukowej

  Impregnat do ochrony kostek brukowych opracowany o nano krzemiany. Impregnat krzemianowy nie zmienia naturalnego koloru i wyglądu. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę kostek brukowych przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczkom uzyskujemy powierzchnię łatwą w czyszczeniu.

  98,90 429,00  z VAT
  Cena za litr: 19,78 21,45  /l
 • Nanocape do felg powłoka impregnat do ochrony felg samochodowych

  Dzięki powłoce hydrofobowej Twoje felgi będą chronione przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Powłoka tworzy mikroskopową, odporną warstwę i ułatwia czyszczenie felg.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 295,00  /l
 • Nanocape powłoka do szyb samochodowych niewidzialna wycieraczka

  01

  Nasza niewidzialna wycieraczka to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci jazdę w czasie deszczu. Dzięki niej woda z powierzchni przedniej szyby samochodowej będzie skutecznie spływać, co poprawi widoczność kierowcy i zapewni większe bezpieczeństwo na drodze.

  Jest to powłoka hydrofobowa, która utrzymuje się na szybie do aż 12 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał regularnie nanosić nową powłokę. Wystarczy zainstalować naszą niewidzialną wycieraczkę i cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały rok.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 245,00  /l
 • Nanocape powłoka hydrofobowa do karoserii samochodowej

  Jeśli zależy Ci na trwałej ochronie lakieru swojego samochodu przed zabrudzeniami, to Nanocape do karoserii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Ta innowacyjna powłoka tworzy nanopowłokę, która nie tylko chroni lakier przed zanieczyszczeniami, ale również ułatwia jego czyszczenie.

  Karoseria pokryta Nanocape do karoserii jest łatwa do oczyszczenia – wystarczy zastosować wodę i miękką ściereczkę lub czystą wodę pod ciśnieniem. Nie musisz martwić się o to, że zabrudzenia będą trudne do usunięcia, ponieważ Nanocape zapewnia nie tylko skuteczną ochronę, ale również łatwe i szybkie czyszczenie.

  79,00  z VAT
  Cena za litr: 395,00  /l
 • WF PREMIUM impregnat do kamienia efekt mokry 1

  ProtectGuard® WF Premium pogłębiony kolor impregnat do materiałów budowlanych, płytek, terakoty, kostki brukowej, kamienia

  01

  Doskonała ochrona powierzchni budowlanych takich jak kostka brukowa, terakota, płytki ceramiczne przed zabrudzeniami, wnikaniem wody, erozją i innymi niszczącymi czynnikami atmosferycznymi. Impregnat dodatkowo uwydatnia kolor, uzyskując tzw. “efekt mokry”

  288,00 698,00  z VAT
  Cena za litr: 139,60 144,00  /l
 • Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Preparat do pielęgnacji lakieru samochodowego który pogłębia kolorystykę, nabłyszcza i tworzy ochronną warstwę z wosku Carnauba.

  39,00 249,99  z VAT
  Cena za litr: 65,00 416,65  /l
 • Wosk Carnauba 35% do lakieru samochodowego 75g

  01

  Wosk Carnauba jest najtwardszym woskiem występującym w naturze, utworzonym Copernicia cerifera rosnącej w Brazylii. Zawartość carnauby w gotowym do użycia wosku to około 30-35%.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 163,33  /l
 • COLOURLOCK Impregnat do alcantary

  Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem powierzchni z Alcantary. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody i innych płynów. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących. Środek można stosować do ubrań, butów, tapicerek, torebek itd.

  62,00  z VAT
  Cena za litr: 310,00  /l
 • COLOURLOCK Zestaw do czyszczenia i impregnacji alcantary

  Zestaw zawierający profesjonalny środek do czyszczenia i impregnacji alcantary stosowanej w meblach, tapicerce samochodowej, wykładzinach i dywanach. W skład zestawu wchodzi środek czyszczący, impregnat, szczoteczka i mikrofibra.

  117,00  z VAT
  Cena za litr: 234,00  /l
 • dendrodex metrodach

  DENDRODEX® METRODACH OGNIOCHRONNY impregnat do drewna i więźby dachowej, chroni przed działaniem ognia

  Nowoczesny, wysoko skoncentrowany impregnat chroniący drewno, drewniane materiały budowlane i materiały drewnopochodne przed działaniem ognia. Impregnat przeznaczony jest na zewnątrz i do wnętrz pomieszczeń dla drewna nie mającego bezpośredniego kontaktu gruntem ani z wodą powierzchniową.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 11,80  /l
 • dynasil effect 1

  DYNASIL EFFECT Plamoodporna impregnacja kamienia naturalnego z efektem mokrym 5L

  Preparat przeznaczony do plamoodpornej impregnacji ochronnej z równoczesnym pogłębieniem koloru powierzchni – „efekt mokrego kamienia” Całkowicie naturalny kolor odpowiadający mokrej powierzchni. Odporny na warunki atmosferyczne. Odporny na UV – nie blaknie na słońcu. Odporny na zmywanie detergentami.

  56,58 854,85  z VAT
  Cena za litr: 170,97 226,32  /l
 • dynasil fx

  DYNASIL FX Plamoodporny impregnat do kamienia naturalnego i materiałów mineralnych

  DYNASIL® FX podnosi odporność wrażliwych na działanie kwasów kamieni naturalnych takich jak marmur, wapień itp.
  Szeroki zakres ochrony, Nieograniczona w czasie skuteczność, Odporny na częste zmywanie,  Bezpieczny dla żywności, Nie zmienia wyglądu
  , Ułatwia czyszczenie

  51,66 787,20  z VAT
  Cena za litr: 157,44 206,64  /l
 • Dynasil beton protect impregnat do betonu

  DYNASIL® BETON impregnat hydrofobowy do kostki brukowej, prefabrykatów betonowych, betonu architektonicznego

  Doskonały impregnat do hydrofobowej ochrony materiałów z betonu, wykonanych na bazie cementu, kostek brukowych i betonu architektonicznego. Impregnat zapobiega wnikaniu wody w tym zanieczyszczeń i hamuje procesy erozji. Hydrofobizacja nie zmienia wyglądu materiału.

  215,25 1 217,70  z VAT
  Cena za litr: 40,59 43,05  /l
 • dynasil kamień impregnat 5l

  DYNASIL® KAMIEŃ impregnat hydrofobowy do kamienia naturalnego, piaskowca, wapienia, łupku, granitu, marmuru

  Wysokiej jakości impregnat hydrofobowy do kamienia naturalnego, piaskowca, elewacji z kamienia, łupku, granitu, marmuru i innych kamieni naturalnych. Impregnat doskonale zabezpiecza przed erozją, oraz powstawaniem zazielenieni na powierzchniach kamiennych kamiennych. Impregnat ma właściwości odpychające wodę, oleje i zabrudzenia, nie powodując zmiany wyglądu kamienia.

  215,25 1 217,70  z VAT
  Cena za litr: 40,59 43,05  /l
 • dynasil klinkier

  DYNASIL® KLINKIER impregnat do klinkieru, starej cegły, cegły budowlanej, dachówek ceramicznych hydrofobowy

  Doskonały impregnat do zabezpieczenia materiałów ceramicznych, klinkieru, cegły rozbiórkowej, dachówek ceramicznych, starej cegły i kominów. Impregnat posiada właściwości hydrofobowe, odpychające wodę w tym zanieczyszczenia, przez co hamuje procesy erozji poprzez wnikania wody i zamarzanie podczas temperatur ujemnych.

  227,55 1 291,50  z VAT
  Cena za litr: 43,05 45,51  /l
 • dynasil smart impregnat

  Dynasil® SMART uniwersalny impregnat superhydrofobowy do pionowych powierzchni, betonu architektonicznego, tynków, kamienia, betonu, cegieł

  Najwyższej jakości Impregnat o superhydrofobowywch właściwościach i uniwerslanym zastosowaniu do wszelkich pionowych powierzchni porowatych. Doskonale sprawdza się na cegle, tynkach, betonie, elewacjach, powierzchnich kamiennych, piaskowcu.  Impregnat doskonale chroni przed wnikaniem wody, oleju i erozją materiałów.

  676,50 3 911,40  z VAT
  Cena za litr: 130,38 135,30  /l
 • dynasil solid impregnat do cegly

  DYNASIL® SOLID impregnat hydrofobowy do elewacji, kamienia, betonu, gipsu, cegły gipsowej, imitacji gipsowych

  Wysoce skuteczny impregnat hydrofobowy, przeznaczony do chłonnych powierzchni typu gips, beton, cegły gipsowe, imitacje kamienie, elewacje, piaskowiec, wapień i inne chłonne powierzchnie mineralne. Impregnat do stosowania również wewnątrz pomieszczeń, doskonale sprawdza się do ścian z sztukaterią gipsową. Tworzy niewidoczną ochronę ochronę przed wnikaniem wilgoci, zanieczyszczeń i hamuje procesy erozji materiału.

  172,20 885,60  z VAT
  Cena za litr: 29,52 34,44  /l
 • DYNASIL ST impregnat do cegłyPolecamy

  Dynasil® ST impregnat do cegły imitacji cegły i cegły ręcznie formowanej, elewacji, betonu i kamienia „efekt mokry”

  Doskonały impregnat do chłonnych i porowatych materiałów narażonych na działanie wody i powstawanie tłustych plam na skutek zachlapania olejami. Szczególnie polecany do impregnacji cegły ręcznie formowanej i mocno chłonnych kamieni naturalnych z jednoczesnym ożywieniem naturalnej kolorystyki materiału.

  258,30 1 402,20  z VAT
  Cena za litr: 46,74 51,66  /l
 • DYNASIL ST BRUK impregnat

  DYNASIL® ST-BRUK impregnat do kostki brukowej hydrofobowy i oleofobowy „efekt mokrej kostki” zapobiega powstawaniu plam

  Impregnat hydrofobowy i oleofobowy przeznaczony do kostek brukowych cementowych o właściwościach zpobiegających powstawaniu plam. Impregnat dodatkowo wzmacnia kolor kostki, nadając tzw. „efekt mokrej kostki” Impregnacja zapobiega powstawaniu również glonów, mchów, zazielenień i przebarwień.

  221,40 1 180,80  z VAT
  Cena za litr: 39,36 44,28  /l
 • DYNASIL WET Impregnat do kamienia efekt mokry 5l

  DYNASIL® WET impregnat rozpuszczalnikowy „efekt mokry” do kostki brukowej, cegły, klinkieru, kamienia, betonu 5L

  Wysoce skuteczny impregnat do oleofobowej i hydrofobowej impregnacji podłoży budowlanych pionowych i poziomych w tym kostek brukowych, kamienia, klinkieru, betony, murów i ogrodzeń. Impregnat nadaje efekt mokry, czyli ożywia naturalną kolorystykę i zabezpiecza przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi

  350,55 2 029,50  z VAT
  Cena za litr: 67,65 70,11  /l

Menu