Impregnaty przeznaczone do ochrony klinkierów i cegły klinkierowej przed zanieczyszczeniami. Hydrofobizacja wydłuża estetyczny wygląd powierzchni i ułatwia ewentualne czyszczenie.

 • EI 11 kopia 1

  EKSIL EI-11 dekoracyjny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”

  03

  Dekoracyjno-ochronny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”. Profesjonalny środek na bazie najwyższej jakości żywic silokonowo – siloksanowych o działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym.

  72,57 195,57  z VAT
  Cena za litr: 39,11 72,57  /l
 • WF PREMIUM impregnat do kamienia efekt mokry 1

  ProtectGuard® WF Premium pogłębiony kolor impregnat do materiałów budowlanych, płytek, terakoty, kostki brukowej, kamienia

  01

  Doskonała ochrona powierzchni budowlanych takich jak kostka brukowa, terakota, płytki ceramiczne przed zabrudzeniami, wnikaniem wody, erozją i innymi niszczącymi czynnikami atmosferycznymi. Impregnat dodatkowo uwydatnia kolor, uzyskując tzw. “efekt mokry”

  288,00 698,00  z VAT
  Cena za litr: 139,60 144,00  /l
 • dynasil fx

  DYNASIL FX Plamoodporny impregnat do kamienia naturalnego i materiałów mineralnych

  DYNASIL® FX podnosi odporność wrażliwych na działanie kwasów kamieni naturalnych takich jak marmur, wapień itp.
  Szeroki zakres ochrony, Nieograniczona w czasie skuteczność, Odporny na częste zmywanie,  Bezpieczny dla żywności, Nie zmienia wyglądu
  , Ułatwia czyszczenie

  51,66 787,20  z VAT
  Cena za litr: 157,44 206,64  /l
 • dynasil klinkier

  DYNASIL® KLINKIER impregnat do klinkieru, starej cegły, cegły budowlanej, dachówek ceramicznych hydrofobowy

  Doskonały impregnat do zabezpieczenia materiałów ceramicznych, klinkieru, cegły rozbiórkowej, dachówek ceramicznych, starej cegły i kominów. Impregnat posiada właściwości hydrofobowe, odpychające wodę w tym zanieczyszczenia, przez co hamuje procesy erozji poprzez wnikania wody i zamarzanie podczas temperatur ujemnych.

  227,55 1 291,50  z VAT
  Cena za litr: 43,05 45,51  /l
 • dynasil smart impregnat

  Dynasil® SMART uniwersalny impregnat superhydrofobowy do pionowych powierzchni, betonu architektonicznego, tynków, kamienia, betonu, cegieł

  Najwyższej jakości Impregnat o superhydrofobowywch właściwościach i uniwerslanym zastosowaniu do wszelkich pionowych powierzchni porowatych. Doskonale sprawdza się na cegle, tynkach, betonie, elewacjach, powierzchnich kamiennych, piaskowcu.  Impregnat doskonale chroni przed wnikaniem wody, oleju i erozją materiałów.

  676,50 3 911,40  z VAT
  Cena za litr: 130,38 135,30  /l
 • DYNASIL ST impregnat do cegłyPolecamy

  Dynasil® ST impregnat do cegły imitacji cegły i cegły ręcznie formowanej, elewacji, betonu i kamienia „efekt mokry”

  Doskonały impregnat do chłonnych i porowatych materiałów narażonych na działanie wody i powstawanie tłustych plam na skutek zachlapania olejami. Szczególnie polecany do impregnacji cegły ręcznie formowanej i mocno chłonnych kamieni naturalnych z jednoczesnym ożywieniem naturalnej kolorystyki materiału.

  258,30 1 402,20  z VAT
  Cena za litr: 46,74 51,66  /l
 • DYNASIL WET Impregnat do kamienia efekt mokry 5l

  DYNASIL® WET impregnat rozpuszczalnikowy „efekt mokry” do kostki brukowej, cegły, klinkieru, kamienia, betonu 5L

  Wysoce skuteczny impregnat do oleofobowej i hydrofobowej impregnacji podłoży budowlanych pionowych i poziomych w tym kostek brukowych, kamienia, klinkieru, betony, murów i ogrodzeń. Impregnat nadaje efekt mokry, czyli ożywia naturalną kolorystykę i zabezpiecza przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi

  350,55 2 029,50  z VAT
  Cena za litr: 67,65 70,11  /l
 • eksil eh 16

  EKSIL EH-16 impregnat budowlany hydrofobowy silanowy do kamienia, piaskowca, betonu, cegły

  Środek stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Preparat zapewnia skuteczną hydrofobową impregnację podłoży. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  47,97 146,37  z VAT
  Cena za litr: 29,27 47,97  /l
 • Impregnat do kostki brukowej KONCENTRAT 1 5 30L

  EKSIL EH-17 impregnat hydrofobowy uniwersalny do kamienia, cegły, betonu, elewacji (SKONCENTROWANY 1:5)

  Uniwersalny impregnat hydrofobowy w formie koncentratu stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  419,00  z VAT
  Cena za litr: 83,80  /l
 • HRC 50 impregnat do dachówek ceramicznych, ceramiki, klinkieru, terakoty, kominów

  HRC 50 impregnat do dachówek ceramicznych, ceramiki, klinkieru, terakoty, kominów

  01

  Impregnat przystosowany jest do stosowania na zewnątrz, przeznaczony do hydrofobizacji powierzchni pionowych i poziomych (elewacje, ogrodzenia, kominy, posadzki) wykonanych z cegły, płytki ceramicznej, bruku klinkierowego, dachówek ceramicznych nie glazurowanych.

  65,00 1 759,00  z VAT
  Cena za litr: 58,63 65,00  /l
 • Renoval Neutral impregnat krzemianowy do chłonnych minerałów cegła, gips, tynki, beton

  HWC 40 impregnat krzemianowy do chłonnych minerałów cegła, gips, tynki, beton

  01

  Gotowy do użycia impregnat krzemianowy do chłonnych powierzchni mineralnych takich jak gips, fuga, elementy betonowe, piaskowiec, wapień, tynki. Preparat tworzy powierzchnie odporną na wnikanie wody i zanieczyszczeń. Wytworzona powłoka hydrofobowa jest wyjątkowo trwała. Impregnat przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

  65,00 1 900,00  z VAT
  Cena za litr: 63,33 65,00  /l
 • Imperguard ULTRA 4w1 – Impregnat ochronny dla różnego rodzaju powierzchni

  Imperguard ULTRA 4w1 to skuteczny impregnat do powierzchni, który chroni przed wilgocią, zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Bezwonny, niewidoczny, bez filmu. Idealny do stosowania na elewacjach, dachach, kostce brukowej. Stosuj na nowych i starych materiałach wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  268,99  z VAT
 • imperguard impregnatdo elewacji dachowekPolecamy

  ImperGuard® impregnat bezbarwny do dachówek ceramicznych, ścian fasad, elewacji

  Impregnat bezbarwny do stosowania w wewnątrz na zewnątrz na pionowych powierzchniach i pokryciach dachowych. Nadaje się idealnie do wodoodpornego zabezpieczanie porowatych materiałów takich jak dachówka ceramiczna, kamień, beton, tynk, cegła, terakota, cement.

  47,99 210,00  z VAT
  Cena za litr: 42,00  /l
 • preparat do pielegnacji granitu nano granite 200 ml

  Nano Granite preparat do pielęgnacji granitu kamienia, kominków, nagrobków 200ml

  Hydrofobowy preparat do pielęgnacji naturalnych granitów, preparat pogłębia kolorystykę, ogranicza osadzanie się zabrudzeń oraz znacząco ułatwia czyszczenie.

  490,00  z VAT
  Cena za litr: 1 633,33  /l
 • NANOBAUER CERAMICS HANDFORM impregnat do materiałów ceramicznych i ręcznie formowanych

  Impregnat skutecznością chroni całą strukturę ceramiki. Do stosowania na cegłach, klinkierach, murach, podłożach i ścianach. Nadaje właściwości łatwego czyszczenia, materiał będzie łatwy w czyszczeniu oraz odporny na brud, wodę i plamy.

  59,00 890,00  z VAT
  Cena za litr: 44,50 59,00  /l
 • NANOBAUER CERAMICS impregnat krzemianowy do ochrony ceramiki, klinkieru, dachówek

  Krzemianowy impregnat do ochrony klinkierów i ceramiki na podłożach, murach, dachówce ceramicznej. Preparat nie zmienia naturalnego koloru i wrażeń dotykowych. Skutecznie chroni klinkier i ceramikę wewnątrz jego struktury a na powierzchni tworzy barierę ochronną przed zaciekami, plamami, wodą i brudem. Impregnacja hydrofobowa pozostawia naturalną paroprzepuszczalność materiałów budowlanych.

  89,00 1 690,00  z VAT
  Cena za litr: 83,80 89,00  /l
 • Nanocape Hard Stone impregnat do klinkieru cegły kamienia

  Alkoholowy impregnat przeznaczony do zabezpieczania mało chłonnych powierzchni mineralnych tj. klinkieru, nieszkliwionej ceramiki, nieszkliwionego gresu, dachówki ceramicznej, cegły, granitu matowego, itp. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat wiąże się zarówno na powierzchni jak i wnika w głąb do kilku milimetrów.

  75,00 325,00  z VAT
  Cena za litr: 65,00 75,00  /l
 • nanocape wet stones impregnat

  Nanocape Wet Stones impregnat do kostki brukowej i kamienia nadający mokry efekt

  Preparat przyciemnia kostkę brukową nadając efekt mokrego bruku i kamienia, eliminuje efekt wyblakłej kostki, ułatwia czyszczenie, ułatwia odśnieżanie w okresie zimowym, zapobiega porastaniu przez mchy i porosty.

  55,00 199,00  z VAT
  Cena za litr: 39,80 55,00  /l
 • pol pl Impregnat profesjonalny do klinkieru Ceramika HD 1L 172 3

  NANOQUICK® CERAMIKA HD impregnat do dachówek ceramicznych i klinkieru

  Bardzo wydajny preparat do impregnacji powierzchni z ceramiki szkliwionej: dachówek ceramicznych i klinkieru. Trwale ogranicza wnikanie wilgoci i zanieczyszczeń. Chroni przed niszczącymi warunkami atmosferycznymi dzięki czemu utrwala estetyczny wygląd impregnowanych powierzchni.

  479,00 1 799,00  z VAT
  Cena za litr: 89,95 95,80  /l
 • pol pl Impregnat do impregnacji klinkieru Ceramika HDR 5L 177 1

  NANOQUICK® CERAMIKA HDR impregnat do ręcznie formowanych materiałów ceramicznych

  Impregnat przeznaczony do ręcznie formowanych materiałów ceramicznych. Środek zabezpiecza ceramikę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych oraz wnikaniem wszelkich zabrudzeń. Długotrwała, nie pozostawiająca śladów impregnacja wyrobów ręcznie formowanych. Nanoquick Ceramika HDR nie pozostawia na materiale widocznej warstwy.

  499,00  z VAT
  Cena za litr: 99,80  /l
 • pol pl Impregnat olejowy satynowy do Ceramika Oil 1L 178 1

  NANOQUICK® CERAMIKA OIL impregnat do powierzchni ceramicznych i klinkieru

  Preparat przeznaczony do ochrony i pielęgnacji klinkieru i ceramiki. Impregnat pogłębia naturalny kolor, chroni przed erozją i warunkami atmosferycznymi. Preparat jest całkowicie odporny na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowanie UV.

  69,00 749,00  z VAT
  Cena za litr: 37,45 69,00  /l
 • ProtectGuard WL Flat finish (matowy) impregnat pogłębiający kolor do terakoty, płytek i cegły

  ProtectGuard WL Flat finish (matowy) impregnat pogłębiający kolor do terakoty, płytek i cegły

  Impregnat do ochrony terakoty, płytek ceramicznych, kamienia, cegły przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń, do stosowania na pionowe i poziome powierzchnie porowate. Preparat dodatkowo uwydatnia kolorystykę, pogłębia naturalny kolor z efektem pół-matowym.

  159,00 748,00  z VAT
  Cena za litr: 159,00  /l
 • protectguard guard industry niewidoczny impregnat

  ProtectGuard® Bezbarwny impregnat porowatych materiałów budowlanych, tynku, betonu, terakoty

  Impregnat bezbarwny do zabezpieczenia przed woda i erozją porowatych materiałów budowlanych takich jak: Nowe i odnowione budynki,odnowione fasady, budynki i pomniki historyczne, przejścia dla pieszych, chodniki, parkingi, powierzchnie stacji benzynowych, dachy, tarasy, balkony, dna basenów, podłogi, schody, kominy, grille, fugi, itp.

  110,00 499,00  z VAT
  Cena za litr: 99,80 110,00  /l
 • ProtectGuard mg

  ProtectGuard® MG impregnat do kamienia marmuru, granitu, porcelany, gresu, lastryko, ceramiki szkliwionej 5L

  Środek nowej generacji oferujący całkowitą ochronę gładkich powierzchni mineralnych o niskiej i bardzo niskiej porowatości takich jak kamień, granit, marmur, powierzchnie szkliwione, ceramiczne, gres porcelanowy. Preparat chroni powierzchnie przed wnikaniem wody, olejów, smarów, słabych kwasów (soki owocowe, przyprawy) i innych zabrudzeń.

  948,99  z VAT
  Cena za litr: 189,80  /l

Menu