Chemia dla zakładów poligraficznych, specjalistyczne środki zwiększające przyczepność druku, primery do druku UV.

 • paleta

  Alkohol etylowy (etanol 96%) całkowicie skażony spirytus rektyfikowany

  Spirytus rektyfikowany (etanol 96%) to pozbawiony obcych aromatów wszechstronny środek do czyszczenia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania kompozycji zapachowych, farb, politur i lakierów żywicznych. Stosowany do produkcji perfum, dezodorantów, wód kolońskich i lakierów do włosów. Znajduje zastosowanie w produkcji środków gospodarczych.

  79,00 5 925,22  z VAT
  Cena za litr: 15,80  /l
 • alkohol etylowy etanol 5l

  Alkohol etylowy (etanol 96%) całkowicie skażony spirytus rektyfikowany KRYPTONTEK

  Spirytus rektyfikowany (etanol 96%) to pozbawiony obcych aromatów wszechstronny środek do czyszczenia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania kompozycji zapachowych, farb, politur i lakierów żywicznych. Stosowany do produkcji perfum, dezodorantów, wód kolońskich i lakierów do włosów. Znajduje zastosowanie w produkcji środków gospodarczych.

  19,90 89,00  z VAT
  Cena za litr: 39,80  /l
 • alkohol etylowy ze spryskiwaczem 500ml 1

  Alkohol etylowy (etanol 96%) całkowicie skażony spirytus rektyfikowany ze spryskiwaczem KRYPTONTEK

  Spirytus rektyfikowany (etanol 96%) to pozbawiony obcych aromatów wszechstronny środek do czyszczenia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania kompozycji zapachowych, farb, politur i lakierów żywicznych. Stosowany do produkcji perfum, dezodorantów, wód kolońskich i lakierów do włosów. Znajduje zastosowanie w produkcji środków gospodarczych.

  19,90  z VAT
  Cena za litr: 39,80  /l
 • Alkohol etylowy etanol 96% spirytus całkowicie skażony 5L

  Alkohol etylowy ma szerokie zastosowanie jako środek czyszczący, odtłuszczający, rozpuszczalnik i rozcieńczalnik. Produkt nie został sklasyfikowany jako niebezpieczny w przypadku jego wdychania.

  108,00  z VAT
 • Alkohol etylowy spirytus rektyfikowany całkowicie skażony 99% 5L

  Skuteczny środek odkażający. Zwalcza bakterie oraz wirusy. Etanol jest środkiem powszechnie stosowanym w kosmetologii oraz jako rozpuszczalnik i rozcieńczalnik.

   

  BRAK W MAGAZYNIE

   

  212,00  z VAT
 • Alkohol Izopropylowy IPA Izopropanol techniczny 95% 5L

  Alkohol izopropylowy, izopropanol, IPA to profesjonalny środek chemiczny z grupy alkoholi organicznych posiadający doskonałe właściwości czyszczące i odtłuszczające a dzięki zdolności szybkiego odparowywania jest idealnym rozpuszczalnikiem.

   

  Produkt dostępny od ręki, wysyłka natychmiast!

  59,00  z VAT
 • BENZYNA EKSTRAKCYJNA niskoaromatyczna 100%

  01

  Benzyna ekstrakcyjna jako skuteczny zmywacz i rozpuszczalnik farb lakierów, wyrobów gumowych, w przemyśle metalowym, garbarskim, w pralniach chemicznych, do produkcji klejów, do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem, mycia sprzętu lakierniczego.

  54,00  z VAT
  Cena za litr: 13,50  /l
 • 1034 CTP 200 specjalistyczny zmywacz do kleju i sladow po tasmach naklejkach

  CTP 200 specjalistyczny zmywacz do kleju i śladów po taśmach, naklejkach

  Specjalistyczny preparat rozpuszczalnikowy przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń z taśm, naklejek oraz pozostałościach po kleju.

  90,00 2 650,00  z VAT
  Cena za litr: 88,33 90,00  /l
 • ip 50 clean preparat do odtluszczania powierzchni

  IP-50 Alkohol Izopropylowy odtłuszczacz powierzchni 500ml

  Preparat przeznaczony do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni, takich jak: szkło, lustra, kabiny prysznicowe, lakier samochodowy, felgi. Alkohol zapewnia lepsze wiązanie powłok hydrofobowych oraz wosków z powierzchnią. Stosowany jest też przez zakłady poligraficzne i przemyśle do odtłuszczania szkła przed naniesieniem drugu.

  15,01 130,00  z VAT
  Cena za litr: 25,02 216,67  /l
 • alkohol ipa izopropanol 500ml 1

  KRYPTONTEK Alkohol Izopropylowy Izopopanol 99,9% odtłuszczacz ze spryskiwaczem

  01

  Alkohol Izopropylowy do odtłuszczania powierzchni. Polecany do odtłuszczania przed naniesieniem impregnatu, powłoki hydrofobowej, powłoki krzemianowej, wosku lub stosowany w poligrafii do odtłuszczania szkła przed drukiem.

  9,00 19,00  z VAT
  Cena za litr: 30,00 31,67  /l
 • KRYPTONTEK odświeżacz do grotów lutowniczych

  Odświeżacz przywraca powierzchnię grotów do stanu zbliżonego do fabrycznego usuwając z nich wszelkie tlenki i zanieczyszczenia. Zalecany do stosowania systematycznego.

  29,99  z VAT
 • LABEL KILLER super mocny i skuteczny zmywacz taśm, naklejek, gumy, smoły, sadzy, tuszu 200ml

  Bardzo skuteczny, zmywacz do usuwania trudnych zabrudzeń typu: stare etykiety, naklejki, resztki zeschłego kleju, wdeptaną lub wtartą gumę do żucia, ślady szminki, plamy atramentu, tuszu i olejów, sadzę, smołę i inne nierozpuszczalne w wodzie silne zabrudzenia.

  16,00  z VAT
  Cena za litr: 3,20  /l
 • Nanovations N-Bond Primer do zwiększania przyczepności druku UV, do szkła, ceramiki i metalu

  Nanovations N-Bond Primer do zwiększania przyczepności druku UV, do szkła, ceramiki i metalu

  Zaawansowany primer do druku UV zwiększający przyczepność opracowany w innowacyjnej nanotechnologii. Obecnie jest to najskuteczniejszy primer dostępny na rynku.

  119,00 1 249,00  z VAT
  Cena za litr: 1 249,00 3 966,67  /l
 • NITRO rozpuszczalnik do farb, lakierów, wyrobów celulozowych, rozcieńczalnik, zmywacz do lakierów

  01

  Wysokiej jakości rozpuszczalnik nitro RC01 przeznaczony jest do rozcieńczania lakierów celulozowych oraz emalii typu nitro. Idealnie sprawdza się jako zmywacz do mycia pistoletów lub sprzętu malarskiego po zakończeniu aplikacji.

  34,44  z VAT
  Cena za litr: 6,89  /l
 • pastapolerskatekp2

  Pasta polerska Tek P2 do szkła, metali, tworzyw z ściereczką KRYPTONTEK

  Lekko ścierna pasta do usuwania niewielkich rys i zadrapań z elementów metalowych, plastikowych oraz szklanych. Może być stosowana do polerowania szyb i reflektorów samochodowych, monet, broni, antyków, biżuterii oraz wyrobów ze szkła, metalu, i tworzyw sztucznych.

  13,00  z VAT
  Cena za litr: 216,67  /l
 • alkohol izopropylowy 5l

  Profesjonalny alkohol izopropylowy – IPA 99%

  Alkohol izopropylowy IPA do odtłuszczania powierzchnie, stosowany w przemyśle i zakładach poligraficznych. Izopropanol posiada doskonałe właściwości odtłuszczające a dzięki zdolności szybkiego odparowywania jest idealnym rozpuszczalnikiem.

   

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 11,80  /l
 • tlenekceru100g

  Tlenek Ceru CeO2 do polerowania KRYPTONTEK

  Tlenek ceru CeO2 to biały, lub lekko kremowy proszek. Jest substancją, która po wymieszaniu z wodą stosowana jest do usuwania rys, lub polerowania szkła. Z jego pomocą w bardzo łatwy sposób można usunąć rysy i inne uszkodzenia pojawiające się na powierzchni szkła. Wystarczy kilka minut, by z pomocą zwykłej wiertarki, filcowego krążka i tlenku ceru przywrócić szybie idealny połysk.

  17,99 105,01  z VAT
  Cena za litr: 105,01 179,90  /l
 • Ultra Ever Dry powłoka hydrofobowa przemysłowa impregnat ułatwiający utrzymanie czystości

  Ultra Ever Dry powłoka hydrofobowa przemysłowa impregnat ułatwiający utrzymanie czystości w zakładach produkcyjnych

  Ultra-Ever Dry to powłoka hydrofobowa wykorzystująca nanotechnologię zapobiegająca przemakanie i ułatwiające czyszczenie. Dzięki postępowi technologicznemu producent był w stanie wytworzyć taką współpracę nanocząsteczek, która zapewnia właściwości superhydrofobowe oraz oleofobowe. Powłoka jest przeznaczona a do zadań przemysłowych, ułatwiając czyszczenie u usprawniając prace produkcyjne.

  551,04 2 125,44  z VAT
  Cena za litr: 708,48 981,54  /l
 • alkohol izopropylowy 70

  KRYPTONTEK Alkohol izopropylowy odtłuszczacz IPA 70% kanister 5L

  Mieszanina czystego alkoholu izopropylowego i wody demineralizowanej przeznaczona do czyszczenia i odtłuszczania elektroniki, optyki, elementów z metalu, szkła, gumy i plastiku. Środek usuwa zabrudzenia, smary i oleje pozostając neutralnym chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych. Produkt można stosować w myjce ultradźwiękowej do usuwania szkodliwych pozostałości po zalaniu elektroniki

  109,00  z VAT
  Cena za litr: 21,80  /l

Menu