Impregnaty przeznaczone do ochrony powierzchni tapicerek i skóry. Impregnacja chroni przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń.

 • COLOURLOCK Impregnat do alcantary

  Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem powierzchni z Alcantary. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody i innych płynów. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących. Środek można stosować do ubrań, butów, tapicerek, torebek itd.

  62,00  z VAT
  Cena za litr: 310,00  /l
 • COLOURLOCK Zestaw do czyszczenia i impregnacji alcantary

  Zestaw zawierający profesjonalny środek do czyszczenia i impregnacji alcantary stosowanej w meblach, tapicerce samochodowej, wykładzinach i dywanach. W skład zestawu wchodzi środek czyszczący, impregnat, szczoteczka i mikrofibra.

  117,00  z VAT
  Cena za litr: 234,00  /l
 • Nano Textil impregnat do odzieży, obuwia, namiotów i innych tekstyliów 200ml

  02

  Profesjonalny impregnat do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów: odzieży, obuwia i tekstyliów (tapicerka, skóra, plandeki i namioty). Zasada działania impregnatu oparta jest na hydrofobizacji powierzchni. Materiał odpycha cząsteczki wody i brudu nie pozwalając im wniknąć we włókna materiału, dodatkowo jednak pozwalając zabezpieczanej powierzchni oddychać.

  42,75 690,00  z VAT
  Cena za litr: 142,50 2 300,00  /l
 • NANOAUTO LEATHER PROTECT impregnat hydrofobowy do tapicerki skórzanej

  Doskonały impregnat opracowany o nano struktury krzemianów przeznaczony do elementów skórzanych i skóropodobnych. Dzięki cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, preparat świetnie zabezpiecza przed wchłanianiem cieczy dając materiałom efekt hydrofobowy.

  55,00 899,00  z VAT
  Cena za litr: 178,00 220,00  /l
 • NANOAUTO TEXTIL PROTECT Impregnat hydrofobowy, powłoka do tapicerki

  Profesjonalny impregnat do elementów welurowych, okładzin siedzeń oraz innych materiałów tekstylnych. Opracowana receptura krzemianowa, tworzaca niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, doskonale zabezpiecza przed wchłanianiem wody i zabrudzeń, nadąjac materiałom efekt hydrofobowy.

  50,00 949,00  z VAT
  Cena za litr: 189,80 200,00  /l
 • Nanocape do skór skuteczny impregnat hydrofobowy

  01

  Specjalnie opracowany impregnat do powierzchni skórzanych i skóropodobnych. Dzięki nano cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, doskonale zabezpiecza przed plamami nadając skórze efekt hydrofobowy.

  25,01 46,55  z VAT
  Cena za litr: 166,73 186,20  /l
 • Nanocape do tapicerki materiałowej impregnat hydrofobowy 200ml

  Impregnat zabezpiecza tapicerkę i dach samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, plamami, brudem i tłuszczem i nadaje powłokę hydrofobową zapobiegając przemakaniu. Dzięki impregnacji łatwiej jest utrzymać dach i tapicerkę w czystości, również pranie materiałów jest ułatwione.

  42,75  z VAT
  Cena za litr: 171,00  /l
 • Nanocape impregnat do tapicerki i dachów kabrioletów hydrofobowy 500ml

  02

  Zaawansowany technologicznie impregnat zawierający nanocząsteczki silanów. Powłoka powstała w wyniku reakcji preparatu wokół włukien w materiale tekstylnym i skórzanym nadaje jej właściwości hydrofobowe. Chroni przed brudem, sokiem, kawą, błotem itd.

  80,75  z VAT
  Cena za litr: 161,50  /l

Menu