Impregnaty i powłoki przeznaczone dla motoryzacji i autodetailingu. Ochrona powierzchni pojazdów, to idealne uzupełnienie pięknie wyglądającego auta. Zabezpieczenie powierzchni wydłuża piękny wygląd auta i chroni przed warunkami atmosferycznymi. Produkty takie jak niewidzialna wycieracza, powłoki do lakieru, powłoki do felg i impregnaty do tapicerek i dachów kabrioletów okazują się niezwykle przydatne by ochronić auto przed niszczeniem.

 • nano rims

  Nano Rims powłoka Krzemowo-Ceramiczna do felg 200ml

  Powłoka krzemowo-ceramiczna do felg redukuje powstawanie zabrudzeń. Nabłyszcza alufelgi, sprawiając że na długo zachowują delikatny, satynowy blask. Regularne stosowanie impregnatu ułatwia czyszczenie i zabezpiecza alufelgi przed korozją. Powłoka jest odporna na szkodliwe warunków atmosferycznych.

  55,01  z VAT
  Cena za litr: 550,10  /l
 • NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  Wyjątkowo skuteczna i trwała powłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwalająca na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek. Silne wiązanie chemiczne związków krzemu gwarantują długotrwały efekt nawet do 1 roku lub 20 000 tyś. kilometrów. Nanopowłoka do szyb znacznie ułatwia usuwanie owadów a zimą pozwala na szybkie usuwanie szronu i lodu.

  55,01 98,00  z VAT
  Cena za litr: 980,00 1 833,67  /l
 • Nanocape do felg powłoka impregnat do ochrony felg samochodowych

  Dzięki powłoce hydrofobowej Twoje felgi będą chronione przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Powłoka tworzy mikroskopową, odporną warstwę i ułatwia czyszczenie felg.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 295,00  /l
 • Nanocape powłoka do szyb samochodowych niewidzialna wycieraczka

  01

  Nasza niewidzialna wycieraczka to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci jazdę w czasie deszczu. Dzięki niej woda z powierzchni przedniej szyby samochodowej będzie skutecznie spływać, co poprawi widoczność kierowcy i zapewni większe bezpieczeństwo na drodze.

  Jest to powłoka hydrofobowa, która utrzymuje się na szybie do aż 12 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał regularnie nanosić nową powłokę. Wystarczy zainstalować naszą niewidzialną wycieraczkę i cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały rok.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 245,00  /l
 • Nanocape powłoka hydrofobowa do karoserii samochodowej

  Jeśli zależy Ci na trwałej ochronie lakieru swojego samochodu przed zabrudzeniami, to Nanocape do karoserii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Ta innowacyjna powłoka tworzy nanopowłokę, która nie tylko chroni lakier przed zanieczyszczeniami, ale również ułatwia jego czyszczenie.

  Karoseria pokryta Nanocape do karoserii jest łatwa do oczyszczenia – wystarczy zastosować wodę i miękką ściereczkę lub czystą wodę pod ciśnieniem. Nie musisz martwić się o to, że zabrudzenia będą trudne do usunięcia, ponieważ Nanocape zapewnia nie tylko skuteczną ochronę, ale również łatwe i szybkie czyszczenie.

  79,00  z VAT
  Cena za litr: 395,00  /l
 • Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Preparat do pielęgnacji lakieru samochodowego który pogłębia kolorystykę, nabłyszcza i tworzy ochronną warstwę z wosku Carnauba.

  39,00 249,99  z VAT
  Cena za litr: 65,00 416,65  /l
 • Wosk Carnauba 35% do lakieru samochodowego 75g

  01

  Wosk Carnauba jest najtwardszym woskiem występującym w naturze, utworzonym Copernicia cerifera rosnącej w Brazylii. Zawartość carnauby w gotowym do użycia wosku to około 30-35%.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 163,33  /l
 • COLOURLOCK Impregnat do alcantary

  Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem powierzchni z Alcantary. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody i innych płynów. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących. Środek można stosować do ubrań, butów, tapicerek, torebek itd.

  62,00  z VAT
  Cena za litr: 310,00  /l
 • COLOURLOCK Zestaw do czyszczenia i impregnacji alcantary

  Zestaw zawierający profesjonalny środek do czyszczenia i impregnacji alcantary stosowanej w meblach, tapicerce samochodowej, wykładzinach i dywanach. W skład zestawu wchodzi środek czyszczący, impregnat, szczoteczka i mikrofibra.

  117,00  z VAT
  Cena za litr: 234,00  /l
 • FABSIL UNIVERSAL PROTECTOR LIQUID Impregnat silikonowy do namiotów i zadaszeń markiz brezentu

  FABSIL UNIVERSAL PROTECTOR LIQUID Impregnat silikonowy do namiotów, zadaszeń, markiz, brezentu, dachów kabrioletów

  01

  Wysoko efektywny silikonowy impregnat, przeznaczony dla każdego rodzaju materiału outdoorowego. Nadaje właściwości wodoodporne – maksymalna ochrona przed wilgocią i zabrudzeniami. Odpowiedni dla wielu tkanin takich jak: brezent, bawełna, poliester czy nylon. Tworzy mocną wodoodporną powłokę.

  104,89 295,20  z VAT
  Cena za litr: 492,00 765,38  /l
 • Nano Leather środek do pielęgnacji skór i tapicerki skórzanej 200ml

  Preparat Nano Leather przeznaczony został do pielęgnacji wszelkich powierzchni wykonanych ze skóry i eko skóry.

  29,00  z VAT
  Cena za litr: 96,67  /l
 • nanoleer do pielegnacji skory

  Nano Leer środek do pielęgnacji tapicerki skórzanej 200ml

  Preparat do zabezpieczania skór i ekoskór. Tworzy powłokę wypełniającą rysy i ubytki. Dzięki nanotechnologii, preparat głęboko wnika w pory skóry, przez co ochrania ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami, wydobywa naturalny koloryt i ułatwia czyszczenie. Hydrofobizujące właściwości Nano Leer tworzą odpychającą wodę warstwę, która nie pozwala na gromadzenie się zabrudzeń.

  29,00 490,00  z VAT
  Cena za litr: 96,67 1 633,33  /l
 • nano textil impregnat do butow odziezy i tekstyliow 200 ml

  Nano Textil impregnat do odzieży, obuwia, namiotów i innych tekstyliów 200ml

  02

  Profesjonalny impregnat do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów: odzieży, obuwia i tekstyliów (tapicerka, skóra, plandeki i namioty). Zasada działania impregnatu oparta jest na hydrofobizacji powierzchni. Materiał odpycha cząsteczki wody i brudu nie pozwalając im wniknąć we włókna materiału, dodatkowo jednak pozwalając zabezpieczanej powierzchni oddychać.

  45,00 690,00  z VAT
  Cena za litr: 150,00 2 300,00  /l
 • Nano Tyres impregnat do pielęgnacji opon samochodowych pogłębiający kolor 200ml

  Preparat pogłębia kolor, chroniąc przed działaniem promieni UV oraz ułatwiając ich czyszczenie. Środek zabezpiecza, nabłyszcza opony które są ważnym elementem pięknie wyglądającego auta. Środek opracowany z wykorzystaniem nanotechnologii środek zawierający nanokrzemiany, jony srebra oraz wysokiej jakości woski pielęgnuje.

  45,00  z VAT
  Cena za litr: 150,00  /l
 • NANOAUTO antypara preparat zapobiegający parowaniu szyb i lusterek samochodowych

  Nowoczesny preparat opracowany w nanotechnologii, przeznaczony do zapobiegania parowaniu szyb i lustr w samochodzie, do stosowania wewnątrz pojazdu. Skutecznie poprawia widoczność zabezpieczonych powierzchni, niweluje też zamarzanie szyb. Nanoauto antifog został stworzony z wykorzystaniem nanotechnologii, nanocząsteczki to wyjątkowo skuteczny sposób na zabezpieczenie szyb przed parowaniem, nawet do 4 tygodni!

 • 302 NANOAUTO LEATHER PROTECT impregnat hydrofobowy do tapicerki skorzanej

  NANOAUTO LEATHER PROTECT impregnat hydrofobowy do tapicerki skórzanej

  Doskonały impregnat opracowany o nano struktury krzemianów przeznaczony do elementów skórzanych i skóropodobnych. Dzięki cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, preparat świetnie zabezpiecza przed wchłanianiem cieczy dając materiałom efekt hydrofobowy.

  55,00 899,00  z VAT
  Cena za litr: 178,00 220,00  /l
 • nanoauto textil protect nanopowloka do tapicerki impregnat

  NANOAUTO TEXTIL PROTECT Impregnat hydrofobowy, powłoka do tapicerki

  Profesjonalny impregnat do elementów welurowych, okładzin siedzeń oraz innych materiałów tekstylnych. Opracowana receptura krzemianowa, tworzaca niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, doskonale zabezpiecza przed wchłanianiem wody i zabrudzeń, nadąjac materiałom efekt hydrofobowy.

  50,00 949,00  z VAT
  Cena za litr: 189,80 200,00  /l
 • Nanocape antypara preparat przeciw parowaniu szyb

  Nanocape Antypara to idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z problemem parowania różnych powierzchni. Dzięki temu produktowi nie musisz już martwić się o zaparowane szyby, lustra, okulary, gogle lub szybki w kaskach.

  15,00  z VAT
  Cena za litr: 100,00  /l
 • Nanocape Ceramic X-LINE powłoka ceramiczna do ochrony lakieru samochodowego

  Powłoka ceramiczna do ochrony lakieru karoserii samochodowej, felg, reflektorów i plastików. Stosowanie powłoki ceramicznej chroni powierzchnie samochodowe przed czynnikami zewnętrznymi i chemicznymi wydłużając piękny wygląd auta.

  349,00  z VAT
  Cena za litr: 3 490,00  /l
 • skora scaled 1

  Nanocape do skór skuteczny impregnat hydrofobowy

  01

  Specjalnie opracowany impregnat do powierzchni skórzanych i skóropodobnych. Dzięki nano cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, doskonale zabezpiecza przed plamami nadając skórze efekt hydrofobowy.

  25,01 49,00  z VAT
  Cena za litr: 166,73 196,00  /l
 • Nanocape do tapicerki materiałowej impregnat hydrofobowy 200ml

  Impregnat zabezpiecza tapicerkę i dach samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, plamami, brudem i tłuszczem i nadaje powłokę hydrofobową zapobiegając przemakaniu. Dzięki impregnacji łatwiej jest utrzymać dach i tapicerkę w czystości, również pranie materiałów jest ułatwione.

  45,00  z VAT
  Cena za litr: 180,00  /l
 • Nanocape plastik impregnat 200ml

  Nanocape do tworzyw sztucznych impregnat hydrofobowy do plastiku

  Delikatnie czyści, pielęgnuje oraz chroni powierzchnie plastikowe
  Zabezpieczanie tworzywa sztuczne przed działaniem czynników zewnętrznych i zabrudzeniami
  Uwydatnia kolor tworzyw sztucznych
  Ogranicza osiadanie się kurzu

  59,00 69,00  z VAT
  Cena za litr: 13,80 295,00  /l
 • Nanocape impregnat do tapicerki i dachów kabrioletów hydrofobowy 500ml

  02

  Zaawansowany technologicznie impregnat zawierający nanocząsteczki silanów. Powłoka powstała w wyniku reakcji preparatu wokół włukien w materiale tekstylnym i skórzanym nadaje jej właściwości hydrofobowe. Chroni przed brudem, sokiem, kawą, błotem itd.

  85,00  z VAT
  Cena za litr: 170,00  /l
 • Preparat Antypara zapobiegający parowaniu szyb 200ml

  Preparat Antypara zapobiegający parowaniu szyb 200ml

  Preparat zapobiegający parowaniu szyb i luster. Produkt tworzy cienką warstwę, która zapobiega kondensacji pary wodnej na zabezpieczonej powierzchni, nie redukując przy tym jej przejrzystości.

  22,00  z VAT
  Cena za litr: 73,33  /l

Menu