Impregnaty do zabezpieczania materiałów chłonnych mineralnych takich jak gips, piaskowiec i fugi przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. Impregnacja wydłuża estetyczny wygląd chronionych powierzchni.

 • EI 11 kopia 1

  EKSIL EI-11 dekoracyjny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”

  03

  Dekoracyjno-ochronny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”. Profesjonalny środek na bazie najwyższej jakości żywic silokonowo – siloksanowych o działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym.

  72,57 195,57  z VAT
  Cena za litr: 39,11 72,57  /l
 • dynasil kamień impregnat 5l

  DYNASIL® KAMIEŃ impregnat hydrofobowy do kamienia naturalnego, piaskowca, wapienia, łupku, granitu, marmuru

  Wysokiej jakości impregnat hydrofobowy do kamienia naturalnego, piaskowca, elewacji z kamienia, łupku, granitu, marmuru i innych kamieni naturalnych. Impregnat doskonale zabezpiecza przed erozją, oraz powstawaniem zazielenieni na powierzchniach kamiennych kamiennych. Impregnat ma właściwości odpychające wodę, oleje i zabrudzenia, nie powodując zmiany wyglądu kamienia.

  215,25 1 217,70  z VAT
  Cena za litr: 40,59 43,05  /l
 • dynasil smart impregnat

  Dynasil® SMART uniwersalny impregnat superhydrofobowy do pionowych powierzchni, betonu architektonicznego, tynków, kamienia, betonu, cegieł

  Najwyższej jakości Impregnat o superhydrofobowywch właściwościach i uniwerslanym zastosowaniu do wszelkich pionowych powierzchni porowatych. Doskonale sprawdza się na cegle, tynkach, betonie, elewacjach, powierzchnich kamiennych, piaskowcu.  Impregnat doskonale chroni przed wnikaniem wody, oleju i erozją materiałów.

  676,50 3 911,40  z VAT
  Cena za litr: 130,38 135,30  /l
 • dynasil solid impregnat do cegly

  DYNASIL® SOLID impregnat hydrofobowy do elewacji, kamienia, betonu, gipsu, cegły gipsowej, imitacji gipsowych

  Wysoce skuteczny impregnat hydrofobowy, przeznaczony do chłonnych powierzchni typu gips, beton, cegły gipsowe, imitacje kamienie, elewacje, piaskowiec, wapień i inne chłonne powierzchnie mineralne. Impregnat do stosowania również wewnątrz pomieszczeń, doskonale sprawdza się do ścian z sztukaterią gipsową. Tworzy niewidoczną ochronę ochronę przed wnikaniem wilgoci, zanieczyszczeń i hamuje procesy erozji materiału.

  172,20 885,60  z VAT
  Cena za litr: 29,52 34,44  /l
 • DYNASIL ST impregnat do cegłyPolecamy

  Dynasil® ST impregnat do cegły imitacji cegły i cegły ręcznie formowanej, elewacji, betonu i kamienia „efekt mokry”

  Doskonały impregnat do chłonnych i porowatych materiałów narażonych na działanie wody i powstawanie tłustych plam na skutek zachlapania olejami. Szczególnie polecany do impregnacji cegły ręcznie formowanej i mocno chłonnych kamieni naturalnych z jednoczesnym ożywieniem naturalnej kolorystyki materiału.

  258,30 1 402,20  z VAT
  Cena za litr: 46,74 51,66  /l
 • DYNASIL WET Impregnat do kamienia efekt mokry 5l

  DYNASIL® WET impregnat rozpuszczalnikowy „efekt mokry” do kostki brukowej, cegły, klinkieru, kamienia, betonu 5L

  Wysoce skuteczny impregnat do oleofobowej i hydrofobowej impregnacji podłoży budowlanych pionowych i poziomych w tym kostek brukowych, kamienia, klinkieru, betony, murów i ogrodzeń. Impregnat nadaje efekt mokry, czyli ożywia naturalną kolorystykę i zabezpiecza przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi

  350,55 2 029,50  z VAT
  Cena za litr: 67,65 70,11  /l
 • EH 14 impregnat do betonu i kamienia

  EKSIL EH-14 impregnat hydrofobowy do kamienia, kostki brukowej, cegły, piaskowca

  02

  Profesjonalny impregnat na bazie najwyższej jakości żywic silokonowo – siloksanowych o działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym. Impregnat jest szybkoschnący, przeznacozny do dekoracyjnych powierzchni mineralnych. Preparat nie zmienia koloru zabezpieczanej powierzchni. Produkt oparty jest na nieszkodliwych rozpuszczalnikach organicznych.

  60,27 183,27  z VAT
  Cena za litr: 36,65 60,27  /l
 • eksil eh 16

  EKSIL EH-16 impregnat budowlany hydrofobowy silanowy do kamienia, piaskowca, betonu, cegły

  Środek stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Preparat zapewnia skuteczną hydrofobową impregnację podłoży. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  47,97 146,37  z VAT
  Cena za litr: 29,27 47,97  /l
 • eksil eh 17 impregnat

  EKSIL EH-17 impregnat budowlany hydrofobowy uniwersalny

  Uniwersalny impregnat (hydrofobizator budowlany) przeznaczony do ochrony powierzchni przed wilgocią. Stosowany do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  55,35 170,97  z VAT
  Cena za litr: 34,19 55,35  /l
 • Impregnat do kostki brukowej KONCENTRAT 1 5 30L

  EKSIL EH-17 impregnat hydrofobowy uniwersalny do kamienia, cegły, betonu, elewacji (SKONCENTROWANY 1:5)

  Uniwersalny impregnat hydrofobowy w formie koncentratu stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  419,00  z VAT
  Cena za litr: 83,80  /l
 • EKSIL EH-20 impregnat do koski brukowej, posadzek cegły i kamienia oleofobowy

  Impregnat oleofobowy do kostki brukowej, posadzek betonowych, terakoty, cegieł, kamienia.

  157,44 255,84  z VAT
 • HRK 60 impregnat bezbarwny do niepolerowanego kamienia, piaskowca, wapienia, ogrodzeń, murów

  HRK 60 impregnat bezbarwny do niepolerowanego kamienia, piaskowca, wapienia, ogrodzeń, murów

  Gotowym do użycia, wysokiej jakości środek hydrofobizujący , przeznaczony do impregnacji wodoodpornej wszystkich powierzchni z niepolerowanego kamienia naturalnego takich jak Kamień naturalny niepolerowany, elewacje, ogrodzenia, nawierzchnie z kostki brukowej.

  61,00 1 760,00  z VAT
  Cena za litr: 58,67 61,00  /l
 • Renoval Neutral impregnat krzemianowy do chłonnych minerałów cegła, gips, tynki, beton

  HWC 40 impregnat krzemianowy do chłonnych minerałów cegła, gips, tynki, beton

  01

  Gotowy do użycia impregnat krzemianowy do chłonnych powierzchni mineralnych takich jak gips, fuga, elementy betonowe, piaskowiec, wapień, tynki. Preparat tworzy powierzchnie odporną na wnikanie wody i zanieczyszczeń. Wytworzona powłoka hydrofobowa jest wyjątkowo trwała. Impregnat przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

  65,00 1 900,00  z VAT
  Cena za litr: 63,33 65,00  /l
 • Hydrofobowy impregnat do powierzchni mineralnych, tynków, cegły, gipsu Nano Minerals

  Impregnat do betonu, kamienia i innych powierzchni mineralnych stworzony w oparciu o nanocząsteczki krzemu. Preparat głęboko wnika w strukturę zabezpieczanej powierzchni i odpychając wodę oraz inne zabrudzenia, zwiększa ochronę struktury mineralnej. Impregnat konserwuje powierzchnię, blokuje procesy erozji i zmniejsza ryzyko pojawienia się wykwitów wapiennych.

 • Imperguard ULTRA 4w1 – Impregnat ochronny dla różnego rodzaju powierzchni

  Imperguard ULTRA 4w1 to skuteczny impregnat do powierzchni, który chroni przed wilgocią, zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Bezwonny, niewidoczny, bez filmu. Idealny do stosowania na elewacjach, dachach, kostce brukowej. Stosuj na nowych i starych materiałach wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  268,99  z VAT
 • NANOBAUER GYPSUM hydrofobowy impregnat do gipsu, sztukaterii, wyrobów gipsowych do wnętrz i na zewnątrz

  Impregnat hydrofobowy krzemianowy, przeznaczony do zabezpieczenia wyrobów gipsowych, sztukaterii, figur gipsowych, płytek gipsowych i innych wyrobów z gipsu i imitacji gipsowych. Preparat chroni materiał przed wodą, wilgocią, zabrudzeniami i plamami. Dodatkowo wzmacnia strukturę podłoża. Można stosować na powierzchniach pionowych i poziomych. Do stosowania na zewnątrz do wnętrz

  119,00 449,00  z VAT
  Cena za litr: 22,45 23,80  /l
 • NANOBAUER JOINT impregnat do fug i spoin

  Innowacyjny produkt do łatwej i długotrwałej ochrony fug i spoin. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek chroni materiał na bardzo długi okres czasu nie zmieniając wyglądu fug. Chroni przed wilgocią, wodą, plamami i zabrudzeniem. Impregnat do fug, Impregnat do spoin.

  59,00 249,00  z VAT
  Cena za litr: 49,80 59,00  /l
 • Nanocape HC 60 impregnat powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów gips, wapień, cegła, beton, elewacja

  Powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów, impregnat do ochrony głównie porowatych i chłonnych powierzchni mineralnych : beton, wapień, piaskowiec, cegła, klinkier, gips, nadając im właściwości stałej czystości.

  175,00 699,00  z VAT
  Cena za litr: 139,80 175,00  /l
 • nanocape hc80 impregnat

  NANOCAPE HC 80 nano powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów, cegły, piaskowca, betonu, elewacji, tynków

  Wysoce skuteczny impregnat hydrofobowy tzw. „Powłoka hydrofobowa” który wykazuje wyjątkowe właściwości odpychające wodę i zabrudzenia. Powłoka przeznaczona jest do chłonnych powierzchni typu gips, piaskowiec, beton, elewacje, tynki i inne powierzchnie mineralne chłonne. Powłoka nie zmienia wyglądu impregnowanej powierzchni.

  145,00 549,00  z VAT
 • nanocape fuga 200ml

  Nanocape impregnat do fug łazienkowych, podłogowych i i kuchennych

  Impregnat do fug łazienkowych, kuchennych i podłogowych o właściwościach hydrofobowych zapobiegający wnikaniu wody i zanieczyszczeń. Dodatkowo preparat zawiera cząsteczki srebra blokując rozwój bakterii.

  29,00 49,00  z VAT
  Cena za litr: 163,33 193,33  /l
 • mixsoft kopia

  Nanocape Soft Stones impregnat bezbarwny do kostki brukowej, betonu, gipsu, cegły, piaskowca.

  Bezbarwny impregnat do chłonnych powierzchni mineralnych takich jak: – beton, piaskowiec, kostka brukowa, gips. Preparat doskonale zabezpiecza powierzchnie przed wnikaniem wilgoci, nie zmieniając wyglądu i wrażeń dotykowych materiału. Impregnat tworzy powłokę hydrofobową ograniczając wnikanie zanieczyszczeń i ułatwiająca czyszczenie.

  35,00 135,00  z VAT
  Cena za litr: 27,00 35,00  /l
 • pol pl Profesjonalny Impregnat Do Fug Mineralnych Fuga 6x1L 67218 1

  NANOQUICK® FUGA impregnat hydrofobowy do fug i spoin

  Preparat stworzony z myślą o hydrofobizacji fug i spoin. Chroni je przed zanieczyszczeniami, a także zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii. Dzięki swojej formule preparat hydrofobizuje fugi, a także chroni je przed wilgocią.

  56,00 689,00  z VAT
  Cena za litr: 34,45 56,00  /l
 • pol pl Impregnat do elementow gipsowych plytek Gipsum 1L 184 6

  NANOQUICK® GIPSUM impregnat do gipsu

  Produkt przeznaczony do ochrony powierzchni gipsowych takich jak płytki gipsowe, imitacje kamienia, obudowy gipsowe i elementy wykończeniowe. Nanoquick Gipsum znakomicie hydrofobizuje różnorodne materiały, nadając im efekt tzw. perlenia, czyli kropel wody układających się w kształcie kulistych pereł. Preparat zapobiega wilgoci, przemakaniu materiału oraz zabrudzeniom.

  55,01 739,00  z VAT
  Cena za litr: 36,95 55,01  /l
 • pol pl Impregnacja do minus 5 stopni Piaskowiec Frost 1L 257 2

  NANOQUICK® PIASKOWIEC FROST do impregnowania piaskowca przy niskich temperaturach

  Trwały impregnat hydrofobowy przeznaczony do materiałów naturalnych, mineralnych jak piaskowiec. Produkt można stosować do temperatury -5C.  Produkt zabezpieczający piaskowce oraz materiały z nich wykonane. Środek Nanoquick Piaskowiec zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów

  69,00 1 039,01  z VAT
  Cena za litr: 51,95 69,00  /l

Menu