Impregnaty przeznaczone do powierzchni chłonnych mineralnych takich jak piaskowiec, cegła. Impregnacja chroni przed wnikaniem wody i wydłuża estetyczny wygląd zabezpieczanych powierzchni. Impregnacja hydrofobowa to doskonałe rozwiązanie, do zabezpieczenia elewacji, cegieł, piaskowca i kamienia naturalnych.

 • EI 11 kopia 1

  EKSIL EI-11 dekoracyjny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”

  03

  Dekoracyjno-ochronny rozpuszczalnikowy impregnat z efektem „mokrego kamienia”. Profesjonalny środek na bazie najwyższej jakości żywic silokonowo – siloksanowych o działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym.

  72,57 195,57  z VAT
  Cena za litr: 39,11 72,57  /l
 • WF PREMIUM impregnat do kamienia efekt mokry 1

  ProtectGuard® WF Premium pogłębiony kolor impregnat do materiałów budowlanych, płytek, terakoty, kostki brukowej, kamienia

  01

  Doskonała ochrona powierzchni budowlanych takich jak kostka brukowa, terakota, płytki ceramiczne przed zabrudzeniami, wnikaniem wody, erozją i innymi niszczącymi czynnikami atmosferycznymi. Impregnat dodatkowo uwydatnia kolor, uzyskując tzw. “efekt mokry”

  288,00 698,00  z VAT
  Cena za litr: 139,60 144,00  /l
 • dynasil kamień impregnat 5l

  DYNASIL® KAMIEŃ impregnat hydrofobowy do kamienia naturalnego, piaskowca, wapienia, łupku, granitu, marmuru

  Wysokiej jakości impregnat hydrofobowy do kamienia naturalnego, piaskowca, elewacji z kamienia, łupku, granitu, marmuru i innych kamieni naturalnych. Impregnat doskonale zabezpiecza przed erozją, oraz powstawaniem zazielenieni na powierzchniach kamiennych kamiennych. Impregnat ma właściwości odpychające wodę, oleje i zabrudzenia, nie powodując zmiany wyglądu kamienia.

  215,25 1 217,70  z VAT
  Cena za litr: 40,59 43,05  /l
 • dynasil smart impregnat

  Dynasil® SMART uniwersalny impregnat superhydrofobowy do pionowych powierzchni, betonu architektonicznego, tynków, kamienia, betonu, cegieł

  Najwyższej jakości Impregnat o superhydrofobowywch właściwościach i uniwerslanym zastosowaniu do wszelkich pionowych powierzchni porowatych. Doskonale sprawdza się na cegle, tynkach, betonie, elewacjach, powierzchnich kamiennych, piaskowcu.  Impregnat doskonale chroni przed wnikaniem wody, oleju i erozją materiałów.

  676,50 3 911,40  z VAT
  Cena za litr: 130,38 135,30  /l
 • dynasil solid impregnat do cegly

  DYNASIL® SOLID impregnat hydrofobowy do elewacji, kamienia, betonu, gipsu, cegły gipsowej, imitacji gipsowych

  Wysoce skuteczny impregnat hydrofobowy, przeznaczony do chłonnych powierzchni typu gips, beton, cegły gipsowe, imitacje kamienie, elewacje, piaskowiec, wapień i inne chłonne powierzchnie mineralne. Impregnat do stosowania również wewnątrz pomieszczeń, doskonale sprawdza się do ścian z sztukaterią gipsową. Tworzy niewidoczną ochronę ochronę przed wnikaniem wilgoci, zanieczyszczeń i hamuje procesy erozji materiału.

  172,20 885,60  z VAT
  Cena za litr: 29,52 34,44  /l
 • DYNASIL ST impregnat do cegłyPolecamy

  Dynasil® ST impregnat do cegły imitacji cegły i cegły ręcznie formowanej, elewacji, betonu i kamienia „efekt mokry”

  Doskonały impregnat do chłonnych i porowatych materiałów narażonych na działanie wody i powstawanie tłustych plam na skutek zachlapania olejami. Szczególnie polecany do impregnacji cegły ręcznie formowanej i mocno chłonnych kamieni naturalnych z jednoczesnym ożywieniem naturalnej kolorystyki materiału.

  258,30 1 402,20  z VAT
  Cena za litr: 46,74 51,66  /l
 • DYNASIL WET Impregnat do kamienia efekt mokry 5l

  DYNASIL® WET impregnat rozpuszczalnikowy „efekt mokry” do kostki brukowej, cegły, klinkieru, kamienia, betonu 5L

  Wysoce skuteczny impregnat do oleofobowej i hydrofobowej impregnacji podłoży budowlanych pionowych i poziomych w tym kostek brukowych, kamienia, klinkieru, betony, murów i ogrodzeń. Impregnat nadaje efekt mokry, czyli ożywia naturalną kolorystykę i zabezpiecza przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi

  350,55 2 029,50  z VAT
  Cena za litr: 67,65 70,11  /l
 • EH 14 impregnat do betonu i kamienia

  EKSIL EH-14 impregnat hydrofobowy do kamienia, kostki brukowej, cegły, piaskowca

  02

  Profesjonalny impregnat na bazie najwyższej jakości żywic silokonowo – siloksanowych o działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym. Impregnat jest szybkoschnący, przeznacozny do dekoracyjnych powierzchni mineralnych. Preparat nie zmienia koloru zabezpieczanej powierzchni. Produkt oparty jest na nieszkodliwych rozpuszczalnikach organicznych.

  60,27 183,27  z VAT
  Cena za litr: 36,65 60,27  /l
 • eksil eh 16

  EKSIL EH-16 impregnat budowlany hydrofobowy silanowy do kamienia, piaskowca, betonu, cegły

  Środek stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Preparat zapewnia skuteczną hydrofobową impregnację podłoży. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  47,97 146,37  z VAT
  Cena za litr: 29,27 47,97  /l
 • eksil eh 17 impregnat

  EKSIL EH-17 impregnat budowlany hydrofobowy uniwersalny

  Uniwersalny impregnat (hydrofobizator budowlany) przeznaczony do ochrony powierzchni przed wilgocią. Stosowany do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  55,35 170,97  z VAT
  Cena za litr: 34,19 55,35  /l
 • Impregnat do kostki brukowej KONCENTRAT 1 5 30L

  EKSIL EH-17 impregnat hydrofobowy uniwersalny do kamienia, cegły, betonu, elewacji (SKONCENTROWANY 1:5)

  Uniwersalny impregnat hydrofobowy w formie koncentratu stosowany do ochrony powierzchni przed wilgocią. Idealny do ochrony kamieni naturalnych z piaskowca, wapienia, marmuru, granitu, łupek, gipsu, cegły oraz betonu.

  419,00  z VAT
  Cena za litr: 83,80  /l
 • HRC 50 impregnat do dachówek ceramicznych, ceramiki, klinkieru, terakoty, kominów

  HRC 50 impregnat do dachówek ceramicznych, ceramiki, klinkieru, terakoty, kominów

  01

  Impregnat przystosowany jest do stosowania na zewnątrz, przeznaczony do hydrofobizacji powierzchni pionowych i poziomych (elewacje, ogrodzenia, kominy, posadzki) wykonanych z cegły, płytki ceramicznej, bruku klinkierowego, dachówek ceramicznych nie glazurowanych.

  65,00 1 759,00  z VAT
  Cena za litr: 58,63 65,00  /l
 • HRK 60 impregnat bezbarwny do niepolerowanego kamienia, piaskowca, wapienia, ogrodzeń, murów

  HRK 60 impregnat bezbarwny do niepolerowanego kamienia, piaskowca, wapienia, ogrodzeń, murów

  Gotowym do użycia, wysokiej jakości środek hydrofobizujący , przeznaczony do impregnacji wodoodpornej wszystkich powierzchni z niepolerowanego kamienia naturalnego takich jak Kamień naturalny niepolerowany, elewacje, ogrodzenia, nawierzchnie z kostki brukowej.

  61,00 1 760,00  z VAT
  Cena za litr: 58,67 61,00  /l
 • Renoval Neutral impregnat krzemianowy do chłonnych minerałów cegła, gips, tynki, beton

  HWC 40 impregnat krzemianowy do chłonnych minerałów cegła, gips, tynki, beton

  01

  Gotowy do użycia impregnat krzemianowy do chłonnych powierzchni mineralnych takich jak gips, fuga, elementy betonowe, piaskowiec, wapień, tynki. Preparat tworzy powierzchnie odporną na wnikanie wody i zanieczyszczeń. Wytworzona powłoka hydrofobowa jest wyjątkowo trwała. Impregnat przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

  65,00 1 900,00  z VAT
  Cena za litr: 63,33 65,00  /l
 • Hydrofobowy impregnat do powierzchni mineralnych, tynków, cegły, gipsu Nano Minerals

  Impregnat do betonu, kamienia i innych powierzchni mineralnych stworzony w oparciu o nanocząsteczki krzemu. Preparat głęboko wnika w strukturę zabezpieczanej powierzchni i odpychając wodę oraz inne zabrudzenia, zwiększa ochronę struktury mineralnej. Impregnat konserwuje powierzchnię, blokuje procesy erozji i zmniejsza ryzyko pojawienia się wykwitów wapiennych.

 • NANOBAUER CERAMICS HANDFORM impregnat do materiałów ceramicznych i ręcznie formowanych

  Impregnat skutecznością chroni całą strukturę ceramiki. Do stosowania na cegłach, klinkierach, murach, podłożach i ścianach. Nadaje właściwości łatwego czyszczenia, materiał będzie łatwy w czyszczeniu oraz odporny na brud, wodę i plamy.

  59,00 890,00  z VAT
  Cena za litr: 44,50 59,00  /l
 • Nanocape HC 60 impregnat powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów gips, wapień, cegła, beton, elewacja

  Powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów, impregnat do ochrony głównie porowatych i chłonnych powierzchni mineralnych : beton, wapień, piaskowiec, cegła, klinkier, gips, nadając im właściwości stałej czystości.

  175,00 699,00  z VAT
  Cena za litr: 139,80 175,00  /l
 • nanocape hc80 impregnat

  NANOCAPE HC 80 nano powłoka hydrofobowa do chłonnych minerałów, cegły, piaskowca, betonu, elewacji, tynków

  Wysoce skuteczny impregnat hydrofobowy tzw. „Powłoka hydrofobowa” który wykazuje wyjątkowe właściwości odpychające wodę i zabrudzenia. Powłoka przeznaczona jest do chłonnych powierzchni typu gips, piaskowiec, beton, elewacje, tynki i inne powierzchnie mineralne chłonne. Powłoka nie zmienia wyglądu impregnowanej powierzchni.

  145,00 549,00  z VAT
 • mixsoft kopia

  Nanocape Soft Stones impregnat bezbarwny do kostki brukowej, betonu, gipsu, cegły, piaskowca.

  Bezbarwny impregnat do chłonnych powierzchni mineralnych takich jak: – beton, piaskowiec, kostka brukowa, gips. Preparat doskonale zabezpiecza powierzchnie przed wnikaniem wilgoci, nie zmieniając wyglądu i wrażeń dotykowych materiału. Impregnat tworzy powłokę hydrofobową ograniczając wnikanie zanieczyszczeń i ułatwiająca czyszczenie.

  35,00 135,00  z VAT
  Cena za litr: 27,00 35,00  /l
 • pol pl Impregnacja do minus 5 stopni Piaskowiec Frost 1L 257 2

  NANOQUICK® PIASKOWIEC FROST do impregnowania piaskowca przy niskich temperaturach

  Trwały impregnat hydrofobowy przeznaczony do materiałów naturalnych, mineralnych jak piaskowiec. Produkt można stosować do temperatury -5C.  Produkt zabezpieczający piaskowce oraz materiały z nich wykonane. Środek Nanoquick Piaskowiec zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów

  69,00 1 039,01  z VAT
  Cena za litr: 51,95 69,00  /l
 • nanoquick piaskowiec impregnat

  NANOQUICK® PIASKOWIEC impregnat hydrofobowy bezbarwny do piaskowca

  Preparat przeznaczony do hydrofobowej impregnacji piaskowców. Dzięki cząsteczkom nanometrycznym Nanoquick Piaskowiec trwale zabezpiecza materiał. Produkt znacznie redukuje ryzyko powstawania wykwitów i jest odporny na działanie warunków atmosferycznych Środek nie zawiera silikonów, wosków ani olejów.

  45,01 589,00  z VAT
  Cena za litr: 29,45 45,01  /l
 • pol pl Impregnat uzupelniajacy do piaskowca Repair 1L 248 4

  NANOQUICK® PIASKOWIEC REPAIR impregnat do uzupełnienia powłoki

  Preparat przeznaczony do uzupełnienia już wcześniej naniesionej powłoki i wzmocnienia hydrofobizacji. Przeznaczony do wszystkich rodzajów piaskowca naturalnego, chłonnego. Dzięki cząsteczkom nanometrycznym Nanoquick Piaskowiec trwale zabezpiecza materiał. Produkt znacznie redukuje ryzyko powstawania wykwitów i jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

  279,00 1 039,01  z VAT
  Cena za litr: 51,95 55,80  /l
 • nanostone sandstone 5L

  NANOSTONE SANDSTONE impregnat hydrofobowy bezbarwny do piaskowca każdego rodzaju

  Impregnat wzmacnia strukturę piaskowca, chroni przed brudem i plamami, impregnat ogranicza porastanie przez mchy, gony i porosty i zielone naloty, skutecznie wzmacnia całą strukturę piaskowców przez co piaskowiec staje się bardziej wytrzymały. Tworzy trwałą i skuteczną ochronę przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Podczas zimy impregnacja ułatwia usuwanie śniegu i lodu.

  139,00 499,00  z VAT
  Cena za litr: 24,95 27,80  /l
 • ProtectGuard WL Flat finish (matowy) impregnat pogłębiający kolor do terakoty, płytek i cegły

  ProtectGuard WL Flat finish (matowy) impregnat pogłębiający kolor do terakoty, płytek i cegły

  Impregnat do ochrony terakoty, płytek ceramicznych, kamienia, cegły przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń, do stosowania na pionowe i poziome powierzchnie porowate. Preparat dodatkowo uwydatnia kolorystykę, pogłębia naturalny kolor z efektem pół-matowym.

  159,00 748,00  z VAT
  Cena za litr: 159,00  /l

Menu