Powłoki do szyb. tzw. niewidzialne wycieraczki które ułatwiają spływanie wody i poprawiają widoczność kierowcy podczas jazdy w ulewy.

 • NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  Wyjątkowo skuteczna i trwała powłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwalająca na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek. Silne wiązanie chemiczne związków krzemu gwarantują długotrwały efekt nawet do 1 roku lub 20 000 tyś. kilometrów. Nanopowłoka do szyb znacznie ułatwia usuwanie owadów a zimą pozwala na szybkie usuwanie szronu i lodu.

  55,01 98,00  z VAT
  Cena za litr: 980,00 1 833,67  /l
 • Nanocape powłoka do szyb samochodowych niewidzialna wycieraczka

  01

  Nasza niewidzialna wycieraczka to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci jazdę w czasie deszczu. Dzięki niej woda z powierzchni przedniej szyby samochodowej będzie skutecznie spływać, co poprawi widoczność kierowcy i zapewni większe bezpieczeństwo na drodze.

  Jest to powłoka hydrofobowa, która utrzymuje się na szybie do aż 12 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał regularnie nanosić nową powłokę. Wystarczy zainstalować naszą niewidzialną wycieraczkę i cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały rok.

  46,55  z VAT
  Cena za litr: 232,75  /l
 • Niewidzialna wycieraczka powłoka do szyb samochodowych 200ml

  Niewidzialna wycieraczka to preparat, który tworzy na szkle powłokę hydrofobową ułatwiającą spływanie wody. Woda wraz z brudem formuje się w duże krople i spływa z szyby pod wpływem pędu powietrza. Szyba po zabezpieczeniu jest przejrzysta, czysta i estetyczna co zwiększa bezpieczeństwo podróżowania.

  65,01  z VAT
  Cena za litr: 650,10  /l
 • NANOAUTO antypara preparat zapobiegający parowaniu szyb i lusterek samochodowych

  Nowoczesny preparat opracowany w nanotechnologii, przeznaczony do zapobiegania parowaniu szyb i lustr w samochodzie, do stosowania wewnątrz pojazdu. Skutecznie poprawia widoczność zabezpieczonych powierzchni, niweluje też zamarzanie szyb. Nanoauto antifog został stworzony z wykorzystaniem nanotechnologii, nanocząsteczki to wyjątkowo skuteczny sposób na zabezpieczenie szyb przed parowaniem, nawet do 4 tygodni!

 • Nanocape antypara preparat przeciw parowaniu szyb

  Nanocape Antypara to idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z problemem parowania różnych powierzchni. Dzięki temu produktowi nie musisz już martwić się o zaparowane szyby, lustra, okulary, gogle lub szybki w kaskach.

  14,25  z VAT
  Cena za litr: 95,00  /l
 • Preparat Antypara zapobiegający parowaniu szyb 200ml

  Preparat zapobiegający parowaniu szyb i luster. Produkt tworzy cienką warstwę, która zapobiega kondensacji pary wodnej na zabezpieczonej powierzchni, nie redukując przy tym jej przejrzystości.

  22,00  z VAT
  Cena za litr: 73,33  /l

Menu