Impregnaty przeznaczone do zabezpieczenia powierzchni szklanych, takich jak okna, elewacje szklane, witryny. Dzięki powłoce, ułatwione jest utrzymanie w czystości powierzchni szklanych.

 • Impregnat hydrofobowy do zabezpieczania okien i szkła – Nano Window Plus 200 ml

  Powłoka hydrofobowa do zabezpieczania szkła, okien, elewacji szklanych. Dzięki nanotechnologii, powłoka tworzy na zabezpieczanej powierzchni nano warstwę, która odpycha wodę, brud. Innowacyjna formuła opóźnia czyszczenie szkła oraz nadaje blasku zabezpieczonym powierzchniom.

  85,00  z VAT
 • nano shower plus impregnat powloka do kabin

  Nano Shower Plus hydrofobowy impregnat do kabin prysznicowych ze srebrem

  01

  Hydrofobowy preparat do impregnacji i pielęgnacji kabin prysznicowych Nano Shower Plus. Zabezpiecza powierzchnie szklane i ceramikę przed osadami z wody, mydła i kamienia. Nano Shower Plus to spray do impregnacji kabin prysznicowych, który zabezpiecza powierzchnię wnętrza kabiny (szkło, ceramikę szkliwioną) przed osadami z wody, mydła, kamienia.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 590,00  /l
 • nano window powloka do okien

  Nano Window powłoka hydrofobowa impregnat do okien i szkła 200ml

  Impregnat tworzący powłokę hydrofobową zabezpieczającą szkło, okna, szklane drzwi, przeszklenia, szklane elewacje i inne elementy szklane. Impregnat tworzy niewidoczną powłokę i odpychają wodę oraz brud od szklanej powierzchni. Powłoka zawiera też cząsteczki srebra, które uniemożliwiają rozwój roztoczy, grzybów i pleśni na powierzchniach szklanych.

  55,00 690,00  z VAT
  Cena za litr: 183,33 2 300,00  /l
 • NANOBAUER GLASS impregnat powłokowy do ochrony szkła, fasad i okien

  Preparat krzemianowy do ochrony szkła przed wodą i zabrudzeniami. Formuła powłoki silnie hydrofobizuje powierzchnie szklane oraz nadaje właściwości oczyszczające. Do stosowania na elewacje szklane, fasady szklane, okna i szyby i inne wyroby szklane. Powłoka hydrofobowa odporna jest na działanie czynników atmosferycznych w tym i promieniowanie UV.

  349,00 6 899,00  z VAT
 • Nanocape do okien powłoka hydrofobowa impregnat

  Powłoka zawierająca nanocząsteczki, które chronią przed zanieczyszczeniami powierzchnie szklanych i ceramiczne, przede wszystkim płytki szkliwione. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii wytwarzana jest cienka powłoka hydrofobowa zabezpieczająca szkło, szyby i ceramikę przed powstawaniem zacieków, zabrudzeń, osadów i nalotów.

  85,00 1 259,00  z VAT
  Cena za litr: 251,80 340,00  /l
 • nanocapr do szkla i ceramiki

  Nanocape do szkła i ceramiki powłoka hydrofobowa impregnat

  01

  Powłoka hydrofobowa do szkła i ceramiki ułatwia mycie impregnowanych powierzchni i ogranicza osiadanie zanieczyszczeń, mydlin i kamienia. Powłoka do stosowania na szkliwione płytki ceramiczne i gresowe, elementy szklane, ceramika łazienkowa, kuchenne płyty indukcyjne.

  99,00 1 759,00  z VAT
  Cena za litr: 351,80 399,00  /l
 • NANOQUICK® GLASS impregnat hydrofobowy do powierzchni szklanych

  Powłoka hydrofobowa zabezpieczające powierzchnie szklane przed zanieczyszczeniami. Impregnat tworzy efekt błyskawicznego spływania wody i ogranicza potrzebę mycia powierzchni szklanych do minimum.

 • nanostone windows protection zestaw

  NANOSTONE GLASS HOME impregnat do okien szkła ochrona przed brudem

  Powłoka do okien która zabezpiecza przed przywieraniem brudu i ułatwia mycie. Skuteczne rozwiązanie problemów z brudem na oknach, szybach i elementach szklanych. Okna stają się superhydrofobowe, czyli odporny na wodę i zabrudzenia. Powłoka działa do 3 lat, Łatwe użycie. Impregnat w praktycznym zestawie (ściereczki+czyścik+impregnat). Wysoka wydajność powłoki, nawet do 6-14 okien.

  69,00 99,00  z VAT
  Cena za litr: 330,00 345,00  /l
 • nanostone shower protection zestaw

  NANOSTONE SHOWER impregnat powłoka do kabin prysznicowych, szkła i ceramiki zestaw

  Powłoka która pomaga z zachowani czystości kabin prysznicowych. Preparat do stosowania na materiały wykonane ze szkła i ceramiki. Skutecznie zapobiega osadzaniu się mydlin, osadów, i zabrudzeń w kabinach prysznicowych. Nadaje efekt powierzchni samooczyszczającej.

  99,00  z VAT
  Cena za litr: 330,00  /l

Menu