Powłoki przeznaczone do ochrony powierzchni samochodowych, takich takich jak lakier i felgi. Nano związki ceramiczne i krzemowe wnikają w strukturę lakieru i skutecznie zabezpieczają przed zanieczyszczeniami. Powłoki hydrofobowe chronią również przed wżeraniem ptasich odchodów i ułatwiają ewentualne mycie powierzchni. Woda również łatwo spływa po zabezpieczonych powierzchniach.

 • nano rims

  Nano Rims powłoka Krzemowo-Ceramiczna do felg 200ml

  Powłoka krzemowo-ceramiczna do felg redukuje powstawanie zabrudzeń. Nabłyszcza alufelgi, sprawiając że na długo zachowują delikatny, satynowy blask. Regularne stosowanie impregnatu ułatwia czyszczenie i zabezpiecza alufelgi przed korozją. Powłoka jest odporna na szkodliwe warunków atmosferycznych.

  55,01  z VAT
  Cena za litr: 550,10  /l
 • NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  NANOAUTO NANOWIPER niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

  Wyjątkowo skuteczna i trwała powłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwalająca na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek. Silne wiązanie chemiczne związków krzemu gwarantują długotrwały efekt nawet do 1 roku lub 20 000 tyś. kilometrów. Nanopowłoka do szyb znacznie ułatwia usuwanie owadów a zimą pozwala na szybkie usuwanie szronu i lodu.

  55,01 98,00  z VAT
  Cena za litr: 980,00 1 833,67  /l
 • Nanocape do felg powłoka impregnat do ochrony felg samochodowych

  Dzięki powłoce hydrofobowej Twoje felgi będą chronione przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Powłoka tworzy mikroskopową, odporną warstwę i ułatwia czyszczenie felg.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 295,00  /l
 • Nanocape powłoka do szyb samochodowych niewidzialna wycieraczka

  01

  Nasza niewidzialna wycieraczka to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci jazdę w czasie deszczu. Dzięki niej woda z powierzchni przedniej szyby samochodowej będzie skutecznie spływać, co poprawi widoczność kierowcy i zapewni większe bezpieczeństwo na drodze.

  Jest to powłoka hydrofobowa, która utrzymuje się na szybie do aż 12 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz się martwić o to, że będziesz musiał regularnie nanosić nową powłokę. Wystarczy zainstalować naszą niewidzialną wycieraczkę i cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały rok.

  49,00  z VAT
  Cena za litr: 245,00  /l
 • Nanocape powłoka hydrofobowa do karoserii samochodowej

  Jeśli zależy Ci na trwałej ochronie lakieru swojego samochodu przed zabrudzeniami, to Nanocape do karoserii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Ta innowacyjna powłoka tworzy nanopowłokę, która nie tylko chroni lakier przed zanieczyszczeniami, ale również ułatwia jego czyszczenie.

  Karoseria pokryta Nanocape do karoserii jest łatwa do oczyszczenia – wystarczy zastosować wodę i miękką ściereczkę lub czystą wodę pod ciśnieniem. Nie musisz martwić się o to, że zabrudzenia będą trudne do usunięcia, ponieważ Nanocape zapewnia nie tylko skuteczną ochronę, ale również łatwe i szybkie czyszczenie.

  79,00  z VAT
  Cena za litr: 395,00  /l
 • Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Quick Detailer środek do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego z woskiem carnauba 500ml

  Preparat do pielęgnacji lakieru samochodowego który pogłębia kolorystykę, nabłyszcza i tworzy ochronną warstwę z wosku Carnauba.

  39,00 249,99  z VAT
  Cena za litr: 65,00 416,65  /l
 • Nano Tyres impregnat do pielęgnacji opon samochodowych pogłębiający kolor 200ml

  Preparat pogłębia kolor, chroniąc przed działaniem promieni UV oraz ułatwiając ich czyszczenie. Środek zabezpiecza, nabłyszcza opony które są ważnym elementem pięknie wyglądającego auta. Środek opracowany z wykorzystaniem nanotechnologii środek zawierający nanokrzemiany, jony srebra oraz wysokiej jakości woski pielęgnuje.

  45,00  z VAT
  Cena za litr: 150,00  /l
 • NANOAUTO antypara preparat zapobiegający parowaniu szyb i lusterek samochodowych

  Nowoczesny preparat opracowany w nanotechnologii, przeznaczony do zapobiegania parowaniu szyb i lustr w samochodzie, do stosowania wewnątrz pojazdu. Skutecznie poprawia widoczność zabezpieczonych powierzchni, niweluje też zamarzanie szyb. Nanoauto antifog został stworzony z wykorzystaniem nanotechnologii, nanocząsteczki to wyjątkowo skuteczny sposób na zabezpieczenie szyb przed parowaniem, nawet do 4 tygodni!

 • Nanocape Ceramic X-LINE powłoka ceramiczna do ochrony lakieru samochodowego

  Powłoka ceramiczna do ochrony lakieru karoserii samochodowej, felg, reflektorów i plastików. Stosowanie powłoki ceramicznej chroni powierzchnie samochodowe przed czynnikami zewnętrznymi i chemicznymi wydłużając piękny wygląd auta.

  349,00  z VAT
  Cena za litr: 3 490,00  /l

Menu