Preparaty przeznaczone do hydrofobizacji powierzchni sanitariatów, umywalek, łazienek i powierzchni kuchennych takich jak płyty indukcyjne. Impregnacja ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości i ogranicza osadzanie się kamienia. Preparaty zostały opracowane w nanotechnologii i zawierają związki silanów o nano rozmiarach, ściśle przylegając do impregnowanych powierzchni.

 • nano showet impregnat do kabin

  Nano Shower impregnat do kabin prysznicowych 50ml

  Hydrofobowy preparat impregnujący w sprayu do zabezpieczania kabin prysznicowych przed osadami z wody, mydła i kamienia. Zapewnia długotrwałą czystość kabiny prysznicowej bez konieczności jej częstego mycia i czyszczenia. Nano Shower to spray hydrofobowy – jego nanocząsteczki odpychają wodę oraz zanieczyszczenia od powierzchni kabiny (szkła i ceramiki).

  35,01  z VAT
  Cena za litr: 350,10  /l
 • nano shower plus impregnat powloka do kabin

  Nano Shower Plus hydrofobowy impregnat do kabin prysznicowych ze srebrem

  01

  Hydrofobowy preparat do impregnacji i pielęgnacji kabin prysznicowych Nano Shower Plus. Zabezpiecza powierzchnie szklane i ceramikę przed osadami z wody, mydła i kamienia. Nano Shower Plus to spray do impregnacji kabin prysznicowych, który zabezpiecza powierzchnię wnętrza kabiny (szkło, ceramikę szkliwioną) przed osadami z wody, mydła, kamienia.

  59,00  z VAT
  Cena za litr: 590,00  /l
 • NANOBAUER GRESS impregnat do płytek gresowych, ceramicznych i płytek łazienkowych matowych i szkliwionych

  Impregnat przeznaczony do ochrony płytek gresowych przed zabrudzeniami i powstawaniem plam. Nadaje właściwości hydrofobowe. Powierzchnia uzyskuje właściwości łatwego mycia. Powłoka odporna jest na działanie czynników atmosferycznych w tym UV. Można stosować na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

  219,00 449,00  z VAT
 • Nanocape antypara preparat przeciw parowaniu szyb

  Nanocape Antypara to idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z problemem parowania różnych powierzchni. Dzięki temu produktowi nie musisz już martwić się o zaparowane szyby, lustra, okulary, gogle lub szybki w kaskach.

  15,00  z VAT
  Cena za litr: 100,00  /l
 • NANOCAPE DO KABIN impregnat hydrofobowy do kabin prysznicowych zestaw

  02

  NANOCAPE DO KABIN to zaawansowany technologicznie impregnat zawierającym nanocząsteczki silanów. Preparat tworzy bardzo trwałą nanopowłokę o właściwościach hydrofobowych i samooczyszczających się. Zabezpiecza powierzchnie ze szkła, płytek ceramicznych oraz gresu przed pozostawaniem osadów, zacieków, mydlin oraz innych zabrudzeń.

  65,00  z VAT
  Cena za litr: 325,00  /l
 • metal scaled 1

  Nanocape do metalu i armatury łazienkowej hydrofobowy impregnat

  Impregnat do metalu, który tworzy niewidoczną hydrofobową powłoką, ograniczającą przywieranie mydlin, zabrudzeń i ułatwia zachowanie czystości armatury łazienkowej.

  85,00  z VAT
  Cena za litr: 425,00  /l
 • nanocapr do szkla i ceramiki

  Nanocape do szkła i ceramiki powłoka hydrofobowa impregnat

  01

  Powłoka hydrofobowa do szkła i ceramiki ułatwia mycie impregnowanych powierzchni i ogranicza osiadanie zanieczyszczeń, mydlin i kamienia. Powłoka do stosowania na szkliwione płytki ceramiczne i gresowe, elementy szklane, ceramika łazienkowa, kuchenne płyty indukcyjne.

  99,00 1 759,00  z VAT
  Cena za litr: 351,80 399,00  /l
 • nanocape fuga 200ml

  Nanocape impregnat do fug łazienkowych, podłogowych i i kuchennych

  Impregnat do fug łazienkowych, kuchennych i podłogowych o właściwościach hydrofobowych zapobiegający wnikaniu wody i zanieczyszczeń. Dodatkowo preparat zawiera cząsteczki srebra blokując rozwój bakterii.

  29,00 49,00  z VAT
  Cena za litr: 163,33 193,33  /l
 • pol pl Profesjonalny Impregnat Do Fug Mineralnych Fuga 6x1L 67218 1

  NANOQUICK® FUGA impregnat hydrofobowy do fug i spoin

  Preparat stworzony z myślą o hydrofobizacji fug i spoin. Chroni je przed zanieczyszczeniami, a także zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii. Dzięki swojej formule preparat hydrofobizuje fugi, a także chroni je przed wilgocią.

  56,00 689,00  z VAT
  Cena za litr: 34,45 56,00  /l
 • NANOSTONE do czyszczenia i impregnacji fug oraz spoin kuchennych i łazienkowych

  Kompletne rozwiązanie do czyszczenia i impregnacji fug i spoin łazienkowych i kuchennych. Zestaw czyści fugi oraz chroni przez wilgocią, zabrudzeniami i plamami. Dodatkowo hamuje rozwój grzybów i pleśni.

  39,00  z VAT
  Cena za litr: 195,00  /l
 • nanostone shower protection zestaw

  NANOSTONE SHOWER impregnat powłoka do kabin prysznicowych, szkła i ceramiki zestaw

  Powłoka która pomaga z zachowani czystości kabin prysznicowych. Preparat do stosowania na materiały wykonane ze szkła i ceramiki. Skutecznie zapobiega osadzaniu się mydlin, osadów, i zabrudzeń w kabinach prysznicowych. Nadaje efekt powierzchni samooczyszczającej.

  99,00  z VAT
  Cena za litr: 330,00  /l

Menu