Nowoczesne odświeżające środki nanotechnologiczne, przeznaczone do neutralizacji zapachów zwierzęcych i innych nieprzyjemnych zapachów.

 • AVEHO wysoce skuteczny neutralizator zapachów, odorów zwierząt, dymu, odświeżacz obuwia

  01

  Aveho™ to precyzyjnie skonstruowana substancja składająca się z mikrocząsteczek. Te mikrocząsteczki wyłapują i wiążą ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieniają je w związki nie powodujące już zapachu. Aveho™ naśladuje procesy zachodzące w środowisku naturalnym. W przyrodzie występują silnie wiązania między atomami metali i aminokwasami. To aminokwasy rozpadając się tworzą różnorodne zapachy. Aveho™ wchodzi w reakcję z powstałymi zapachami wykorzystując ich naturalną tendencję do wiązania się z atomami azotu, tlenu i siarki. Ta reakcja usuwa przykre zapachy z powietrza.

  45,01 175,00  z VAT
 • Nanocape Fresh Air odświeżacz powietrza neutralizujący nieprzyjemne zapachy

  Odświeżacz powietrza który neutralizuje nieprzyjemne zapachy, do stosowania w łazience, pomieszczeniach hotelowych czy salonie.

  9,50 18,05  z VAT
  Cena za litr: 30,08 63,33  /l
 • Nanocape Fresh Shoes antybakteryjny odświeżacz do obuwia

  01

  Aantyzapachowy oraz bakteriostatyczny preparat do ochrony wnętrza obuwia przed przykrymi zapachami, bakteriami i grzybami. Skutecznie usuwa przykre zapachy i chroni obuwie przez długi okres przed ich powstawanie. Preparat szczególnie polecany do obuwia codziennego użytku i sportowego, obuwia roboczego,butów narciarskich,
  rolek itp.

  9,00 27,55  z VAT
  Cena za litr: 55,10 60,00  /l
 • Silver Fresh odświeżacz do powietrza, tkanin i obuwia niwelujący przykre zapachy 200ml

  01

  Odświeżacz do powietrza i tkanin dzięki zawartości nanoczasteczek srebra nie dopuszcza do rozwoju bakterii odpowiedzialnych za przykre zapachy.  Nanocząsteczki wnikają w tkaninę i pozostają w niej nawet po odparowaniu produktu. Silver Fresh idealnie nadaje się do odświeżania odzieży, butów, tekstyliów codziennego użytku jak i zastosowań na większych powierzchniach – koce, dywany, tapicerka.

  18,05 150,00  z VAT
  Cena za litr: 60,17 500,00  /l
 • XNANO FRESH Odświeżacz, preparat antyzapachowy i antybakteryjny do obuwia

  01

  Odśweżacz przeznaczony do obuwia nowej generacji. Dzięki zastosowaniu technologii jonów srebra nasz produkt nie tylko eliminuje zapachy, ale chroni także przed ich ponownym powstaniem. Jego wyjątkową skuteczność potwierdziły liczne testy wykonane przez sportowców i innych użytkowników.

Menu