Pozostałe środki czyszczące, udrażnianie rur, odrdzewiacze, odtłuszczacze, płyny antyelektrostatyczne, łatwe prasowanie tkanin i inne preparaty przydatne w zakładach gastronomicznych.

 • alkohol etylowy etanol 5l

  Alkohol etylowy (etanol 96%) całkowicie skażony spirytus rektyfikowany KRYPTONTEK

  Spirytus rektyfikowany (etanol 96%) to pozbawiony obcych aromatów wszechstronny środek do czyszczenia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania kompozycji zapachowych, farb, politur i lakierów żywicznych. Stosowany do produkcji perfum, dezodorantów, wód kolońskich i lakierów do włosów. Znajduje zastosowanie w produkcji środków gospodarczych.

  19,90 89,00  z VAT
  Cena za litr: 39,80  /l
 • Alkohol etylowy etanol 96% spirytus całkowicie skażony 5L

  Alkohol etylowy ma szerokie zastosowanie jako środek czyszczący, odtłuszczający, rozpuszczalnik i rozcieńczalnik. Produkt nie został sklasyfikowany jako niebezpieczny w przypadku jego wdychania.

  108,00  z VAT
 • Alkohol etylowy spirytus rektyfikowany całkowicie skażony 99% 5L

  Skuteczny środek odkażający. Zwalcza bakterie oraz wirusy. Etanol jest środkiem powszechnie stosowanym w kosmetologii oraz jako rozpuszczalnik i rozcieńczalnik.

   

  BRAK W MAGAZYNIE

   

  212,00  z VAT
 • CSI 50 do czyszczenia stali z rdzy

  CSI 50 specjalistyczny środek do czyszczenia stali i usuwania rdzy

  CSI 50 to specjalistyczny preparat czyszczący przeznaczony do mycia wszelkich powierzchni, wykonanych ze stali. Preparat dodatkowo poprawia walory estetyczne, usuwa resztki cementowe oraz neutralizuje ogniska rdzy.

  59,00 1 495,00  z VAT
  Cena za litr: 49,83 59,00  /l
 • preparat do czyszczenia lazienek forte laver 500 ml

  Forte Laver uniwersalny środek do czyszczenia łazienek, umywalek, rdzawych nalotów i stali 500ml

  Forte Laver to specjalistyczny preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów. Dzięki aktywnej pianie polimerowej i wykorzystanej w procesie produkcji nanotechnologii, środek jest jednocześnie bezwzględny dla zanieczyszczeń, osadów, kamienia, zacieków, nacieków z kamienia i mydlin, a łagodny dla powierzchni ceramicznych i chromowanych.

  20,00  z VAT
  Cena za litr: 26,67  /l
 • SPECIALCHEM preparat do usuwania zielonych nalotów, glonów, alg, porostów

  SPECIALCHEM preparat do usuwania zielonych nalotów, glonów, alg, porostów

  Specjalistyczny preparat do usuwania zielonych nalotów, glonów, alg, porostów. Środek usuwa zabrudzenia z alg, mchów i innych porostów. Bezpieczny dla materiału czyszczonego. Nie wymaga czasochłonnego szorowania.

  89,00 329,00  z VAT
  Cena za litr: 16,45 17,80  /l
 • SPECIALCHEM środek do suwanie rdzy i rdzawych śladów

  SPECIALCHEM środek do suwanie rdzy i rdzawych śladów

  Specjalistyczny preparat do usuwania rdzy, plam i rdzawych nalotów. środek do stosowania na każdy rodzaj materiału. Skutecznie niweluje rdzawe zabrudzenia nie niszcząc materiału.

  149,00 569,00  z VAT
  Cena za litr: 28,45 29,90  /l

Menu